Velká šedá rohová pohovka s polštáři a dekou v moderním obývacím pokoji

Všestranné šedé pohovky do každého obývacího pokoje

Chybí vám místo na usazení hostů? Už vás nebaví neustále hledat extra židle a taburety před každou návštěvou? Možná je na čase pořídit si pohovku, na kterou usadíte přátele i rodinu nebo na které si pohodlně oddychnete po náročném dni.

Pohovku SVALBARD máme v různých modelech: jako všestrannou rohovou pohovku, pohovku s lenoškou či klasickou 3místnou pohovku.

Sofa with chaise end, cushions and throw in a living room
Pohovka SVALBARD otevřená pravá tm.šedá
15000 Kč/ks
19999 Kč /ks
Sleva 25%
Pouze online
Konfer.stolek DOKKEDAL 75x115 beton
1850 Kč/ks
2499 Kč /ks
Sleva 26%


V opěrkách najdete tlustou vrstvu pěny, která dodává pohovce ostrý a pevný vzhled. Kvalitní pěna se postará o to, aby si opěrky zachovaly svůj tvar během dlouhodobého používání.

Pokud jde o sedadlo, tlustá vrstva pěny a extra hloubka zaručí skvělý komfort, ať už si budete o samotě vychutnávat filmový večer nebo si k sobě pozvete přátele, se kterými usednete po obědě ke kávě a koláči.


Je jedno, jestli si vyberete elegantní provedení ve světle šedé barvě nebo serióznější provedení v tmavo šedé barvě - obě varianty jsou skvělým výběrem. Pohovka SVALBARD se totiž hodí do jakéhokoli interiéru. Celá pohovka má navíc certifikát OEKO-TEX ® a nohy spolu s vnitřním rámem jsou vyrobené z certifikovaného dřeva FSC (FSC® N001715).

 


Pohovku SVALBARD si určitě oblíbíte - stejně jako vaši hosté. Které provedení se vám líbí nejvíc? Dejte nám vědět v komentáři.

 

Loading...

Objevit více

Oblíbené lampy naší nákupčí

Oživte svůj domov pomocí závěsů

Jak odlišit konferenční a odkládací stolek

Zažijte skandinávskou jednoduchost s Nordic mood