Condo - stylové byty s odolným vybavením

JYSK B2B pomohl společnosti Condo vybavit zaměstnanecké ubytování 

JYSK se společností Condo dlouhodobě spolupracuje, a proto se generální ředitel Condo Jaakko Räsänen rozhodl oslovit náš profesionální B2B tým a požádat jej o konzultaci. Měl jasné požadavky:

 „Nábytek musí jít snadno a rychle sestavit. Musí také dohromady ladit a odolat častému stěhování. Kvalita a odolnost produktů patřily k hlavním faktorům, kvůli kterým jsme se rozhodli pro spolupráci s JYSKem." 

Cílem bylo byty vybavit tak, aby se v nich zákazníci po dobu svého pobytu mohli cítit jako doma. Proto bylo třeba vybrat nábytek, který je stylový, ale současně toho hodně vydrží. 

Condo Group Oy poskytuje vybavené apartmány k dočasnému ubytování na desítkách míst po celém Finsku a Švédsku. Podobně rozsáhlý projekt vyžaduje spoustu úsilí. K vybavení tolika bytů, které jsou často i mnoho kilometrů od sebe, v jednotném stylu, bylo třeba vytvořit podrobný plán. 

Služby s úsměvem

Komunikace je v projektech takového rozsahu klíčový faktor. Nejen, že jsme se s Condo Oy Group museli shodnout na ideálním rozmístění, museli jsme také optimalizovat logistiku. A díky B2B manažerovi z JYSKu Iivari Hovimu se vše povedlo. 

Výsledkem je spokojenost generálního ředitele. 

„Tým z JYSKu perfektně pochopil naši situaci a je nám kdykoliv k dispozici. Produkty dodávají spolehlivě a rychle," říká Jaakko Räsänen. 

Jídelna vybavená jídelním stolem, židlemi a kuchyňskými doplňky
Lustr KARLSSON Ø34xV38 cm černá
550 Kč/ks
1299 Kč /ks
Sleva 58%
Do vyprodání zásob
Pouze na prodejně

Vybavení pro každého 

Zkušenost Condo Group Oy skvěle ukazuje schopnost JYSKu zpracovat i velké projekty týkající se vybavení a vyzdobení bytů. Pokud vás zajímá více informací nebo pokud potřebujete pomoc a inspiraci s jiným projektem, neváhejte se nám ozvat. 

A pokud pořád váháte, jestli dokážeme pomoci právě vám, pročtěte si zkušenosti dalších zákazníků. 


Miroslav Košťál - B2B Manažér

Chceme, aby vaše zkušenost s JYSK B2B probíhala co nejlépe a nejhladčeji. Proto nezapomínejte, že se nám můžete ozvat s jakýmikoliv dotazy, obavami, nebo klidně jen návrhy. Jsme tu, abychom vám pomohli! 

Dejte nám vědět pomocí některého z níže uvedených kontaktů. Těšíme se na vás.  

Tel: +420228888350

E-mail: b2b-cz@JYSK.com

Kontaktujte nás