KARSTOFTNástěnná police KARSTOFT 4 police bílá
MDF. Š40×V80×H13 cm
| Materiál | MDF deska je vyrobena z tence řezaných dřevěných vláken s přídavkem lepidla. |
|---|---|
| Materiál | Opěradlo: MDF deska je vyrobena z tence řezaných dřevěných vláken s přídavkem lepidla. |
| Police | MDF deska je vyrobena z tence řezaných dřevěných vláken s přídavkem lepidla. |
| Barva | bílá |
| Vybavení | K upevnění na stěnu |
| Šrouby a hmoždinky | Šroubky a hmoždinky nejsou součástí balení |
| Rozměry po složení | Šířka: 40 cm, Výška: 80 cm, Hloubka: 13 cm |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 44 cm, Délka: 88 cm, Výška: 4 cm |
| Hmotnost | 6 kg |
| Maximální zátěž | 10 kg |
| Ekologický a zdravotní certifikát | Produkty s tímto označením, jsou vyrobeny ze směsi materiálů z lesů certifikovaných FSC®, recyklovaných materiálů a/nebo dřeva kontrolovaného FSC. Ačkoliv kontrolované dřevo nepochází z lesů certifikovaných FSC, snižuje riziko materiálu pocházejícího z nepřijatelných zdrojů. Hledejte výrobky s označením FSC na prodejnách i online. |
| Včetně | 4 police |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Materiali fragili e poco resistenti
Purtroppo la mia esperienza con questo articolo è stata negativa. Il primo pezzo mi è arrivato già ammaccato dal corriere; devo però riconoscere la correttezza dell’azienda, che mi ha rispedito subito il ricambio senza farmi pagare le spese di spedizione e chiedendomi di tenere comunque il pezzo danneggiato. In attesa del nuovo articolo ho provato a montare quello ammaccato, ma mi sono resa conto che la qualità del materiale è davvero molto scarsa: si ammacca con estrema facilità e, durante l’inserimento delle mensole, i fori si sono letteralmente spappolati, con il materiale che cedeva e si sgretolava. A quel punto, quando è arrivato il nuovo articolo, ho deciso di non aprirlo nemmeno e di restituirlo direttamente, perché era evidente che il problema non fosse il singolo pezzo ma la qualità complessiva del prodotto. Servizio clienti corretto, ma prodotto decisamente deludente. Non lo consiglio.
Jméno: Puddu Lucia
Skævt limet
Kilen, der sidder på hylden, og som hylden skal sættes på var limet pilskævt på, så er nødt til returnere den og få en ny. Håber ikke den nye, jeg køber, har samme problem.
Jméno: Nanna
Polc
Konyhába vettük, a mérete pont megfelelő, összeszerelése nagxon egyszerű volt.
Jméno: Nóri
Alles bestens
Preis - Leistung und Qualität voll i. O., Lieferung ebenso. Vielen Dank
Jméno: A. M.
Wunderschön
Tolles Regal. Ist genauso wie beschrieben, stabil, leicht zum Aufbau und schaut genau so aus wie ich es mir vorgestellt habe.
Jméno: Natalija
Teodora Marin
Foarte calitativ Usir de asamblat
Jméno: Teodora
Raft baie
Raft de calitate, ușor de instalat.
Jméno: TANASA Tudor
Fali polc
Egyszerű és nagyszerű. Tetszőleges fallfelület tárolóként való használatára. Elemenként bővíthető és megfelelően stabil polcok.
Jméno: Gyula
Ραφιερα τοιχου
πανεύκολη συναρμολόγηση κ τοποθέτηση .
Jméno: Μαρία
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

