BARKHOLTZásuvkový díl BARKHOLT Š42×H45 4 košíky
Rozměry:
Ocel. 4 drátěné košíky. Š42xV69xH45 cm
| Materiál | PP (polypropylen), Ocel |
|---|---|
| Materiál | Přední strana : Ocel, Nástavec: Ocel, Spodní část: Ocel, Boční stěna : Ocel, Nohy: PP (polypropylen), Ocel, Zadní stěna : Ocel, Konstrukce: Ocel |
| Zásuvka | Přední strana : Ocel, Spodní část: Ocel, Boční stěna : Ocel, Zadní stěna : Ocel |
| Nohy | PP (polypropylen), Ocel |
| Barva | bílá |
| Rozměry po složení | Šířka: 42 cm, Výška: 69 cm, Hloubka: 45 cm |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 48 cm, Délka: 70 cm, Výška: 20 cm |
| Hmotnost | 4 kg |
| Počet balení | 1 |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Zásuvkový díl
Zásuvkový díl do skříně Vellerup sedí přesně, šel lehce složit, je prostorný. Splnil očekávání.
Jméno: Veronika
Zásuvky do skříně
Nedomyšlené, bez zadního dílu šuplíky vyjíždí ven
Jméno: Petra
Praktický pomocnik
Přesně se vešel do skříně, koše se lehce vysouvají, velmi praktické.
Jméno: Jana
Zásuvkový díl
Kvalitní provedení, pevná konstrukce, košíky jsou hluboké . Dobrý poměr kvalita - cena - užitné vlastnosti
Jméno: Radek
Very easy to assemble
Good baskets
Jméno: Martin
Good
Lovely and neat little set of drawers but putting it together was a nightmare
Jméno: Sasha
Easy assembly
I saw a few comments complaining no support to hold the drawers. The simplest way to resolve it was using tiny white cable's ties.
Jméno: AE
Barkholt
stojan plni svoj ucel. skoda ze na jednej strane nieje doraz na kosiky a tak mozu prepadnut na druhu stranu inak celkova spokojnost
Jméno: Adriána
barkholt
meer dan zomaar handig draadbakken glijden wel erg snel zit geen rem op
Jméno: Roos
Parfait
Livraison super rapide. Produit conforme à l'annonce, et encore plusstable que je ne le pensais.
Jméno: Ana
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

