BROMSZávěsné křeslo BROMS Š83xV113xH70 přírodní
Závěsné křeslo z oceli a umělého ratanu. Včetně řetězu, základní desky a luxusního polstru s odolným, strukturově tkaným potahem. Bez šroubů. Š83xV113xH70 cm
| Rozměry po složení | Šířka: 83 cm, Výška: 113 cm, Hloubka: 70 cm |
|---|---|
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 83 cm, Délka: 70 cm, Výška: 65,6 cm |
| Hmotnost | 8,17 kg |
| Materiál | Konstrukce: Ocel, Opěradlo: Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. |
| Polštář | |
| Sedák | Látka: 100 % polyester, Náplň: 100 % polypropylen, Praní: Ne, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Skvrny lze čistit vodou |
| Bederní polštář | Látka: 100 % polyester, Náplň: 100 % polypropylen, Praní: Ne, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Skvrny lze čistit vodou |
| Ošetření | Práškový lak ochraňuje kov před opotřebením a rzí. Práškové lakování je to proces nanášení ochranné vrstvy zbarveného laku na kov. |
| Barva | přírodní |
| Testované do | 110 kg |
| Včetně | Řetěz a základní deska, Luxusní polstr s odolným strukturově tkaným potahem |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Péče | Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Použití | do exteriéru |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hängesessel broms
Die Aufbauanleitung war schlüssig und leicht zu versehen. Der Sessel macht einen sehr guten Gesamteindruck und ist sehr bequem und entspannend
Jméno: Hans-Gerhard Thomas
Gloria
La silla es muy bonita y muy fuerte, queda espectacular en mi terraza. Estoy encantada
Jméno: Gloria Hernández
Szuper
Szuper
Jméno: LBT
Super bequem
Wir warten erst skeptisch da man nicht Probesitzen kann. Der Verkäufer hat uns eine Rücknahme in falle des Nichtgefallens schriftlich zugesichert. Was soll ich sagen, meine Mutter ist total begeistert. Danke an Jysk Trostberg für die tolle Beratung
Jméno: Maier
Excelent!
Tocmai ce l-am montat. E foarte robust, frumos si comod. Am mai pus doua arcuri sa amortizeze așezatul.
Jméno: Catalin Stan
Atenció al públic
Estem molt contents de l'atenció i assessorament rebut per part de la senyoreta Bea, simpàtica, professional i molt resolutiva. Dona gust anar a comprar a Jysk a Platja d'Aro. Moltes gràcies
Jméno: MARIA MONTSERRAT
Підвісне крісло
Замовили на магазині. Задоволена покупкою. Зручне. Легко кріпиться. Все необхідне в комплекті.
Jméno: Ольга
Broms tuoli
Aika vaikea on ostaa tuoli joka ei ole esillä. 150 € siasta säkissä , no way
Jméno: Taina Still
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

