Chcete se připojit k silnému týmu?

Chcete se připojit k silnému týmu?

I takto oslovujeme potenciální kandidáty, kteří by se chtěli stát našimi novými kolegy. JYSK odstartoval v pořadí druhou náborovou kampaň s heslem Prokaž odhodlání.

JYSK působí v 50 zemích a má více než 28 500 zaměstnanců. Stále se rozvíjíme a rozšiřujeme naši síť prodejen, a proto hledáme nové kolegy, kteří se chtějí přidat k našemu modrému týmu.

Prokaž odhodlání

Název kampaně je zněním jednoho z našich hlavních příslibů zaměstnancům: Prokaž odhodlání, získej příležitosti. Ve společnosti JYSK odměňujeme nadšení a tvrdou práci. Kdo prokáže své odhodlání, dostane příležitost k rozvoji a kariérnímu postupu.

V nové kampani hledáme kolegy, kteří se chtějí přidat k silnému týmu. Kolegy, kteří se nebojí překážek, kteří se chtějí zdokonalovat, mají pozitivní přístup a rádi vyhrávají.

Inspirací pro kampaň není nikdo jiný než současní zaměstnanci JYSKu, kteří spolu tvoří silný tým. Že jim záleží na kolezích a na rozvoji jejich týmů prokázali i tím, že se rozhodli kampani přispět a představit se potenciálním novým kolegům. Ukázali, že práce se dá skloubit s volnočasovými aktivitami a že rozvíjení talentu v pracovním a soukromém životě přináší spokojenost v obou sférách.

MATEJ VREŠTIAK, NITRA

Matěj pracuje na prodejně v Nitře, kde má na starosti úsek sortimentu s polštáři a přikrývkami. V JYSKu jsme odborníky na spánek a Matějovou specializací je poradenství při výběru vhodného produktu. V práci si váží skvělého kolektivu a baví ho komunikace se zákazníky. O tom, že se dobře cítí ve společnosti a sám šíří dobrou náladu, svědčí i jeho celoživotní obliba lidových tanců, kterým se věnoval i v rámci studia. Jeho talent v kombinaci s odhodláním a tréninkem přináší výsledky a ocenění jak v tanci, tak v práci. 

KATEŘINA LESKOVJANOVÁ, NOVÝ JIČÍN

Katka je v JYSKu 2 roky a nebojí se žádné výzvy. Úspěšně absolvovala interní talentový program, po kterém dostala příležitost stát se zástupkyní manažera prodejny v Novém Jičíně. Katka neváhala a na této pozici působí už od listopadu minulého roku. Při práci studuje podnikovou ekonomiku a management, takže poznatky ze studia může rovnou aplikovat v praxi. V posledních letech se začala intenzivněji věnovat i své zálibě v pečení a připravuje dorty na objednávku. Sladké výsledky své práce prezentuje i na sociálních sítích, a to platí jak pro pečení, tak pro práci v JYSKu; Katka je totiž aktivní i v rámci interní skupiny influencerů.

TOMÁŠ GREGUŠKA, PRIEVIDZA

Tomáš pracuje v JYSKu už 5 let a jak sám říká, práce ho nesmírně baví. Ve volném čase se věnuje elektronické hudbě a podobně jako u mixážního pultu to dokáže roztočit i při prodeji. S hudbou experimentuje už více než 10 let a poprvé se za mixážní pult dostal ve Velké Británii, kde působil několik let. Momentálně žije a pracuje v Prievidzi. V prodejně JYSK Prievidza má na starosti matrace – jednu z klíčových oblastí našeho sortimentu. Stejně jako v hudební oblasti, kde na sobě musí pracovat, aby udržel krok s novými trendy, i v práci se Tomáš, zodpovědný za úsek sortimentu, účastní tréninků a školení, aby dokázal poskytnout kompetentní a skvělý zákaznický servis.

JOZEF ŠIŠKA, SPIŠSKÁ NOVÁ VES

Během svého rok a půl dlouhého působení v JYSKu Jozef neváhal a využil příležitosti vstoupit do interního rozvojového programu pro budoucí manažery prodejen. Letošní SMT (Store Manager Trainee) program je momentálně za polovinou a Jozef už dostal nabídku vést vlastní prodejnu. Sám říká, že si nedokáže představit lepší školu než být v programu a všechny poznatky rovnou přenášet do praxe a naopak. Být manažerem prodejny, vést a rozvíjet vlastní tým, dosahovat dobrých výsledků a umět jednat i se zákazníky si vyžaduje velké odhodlání a tu a tam i trochu umění. V tomto směru se Jozef – vystudovaný herec – cítí jako doma. Na divadelních prknech už ho v současnosti sice neuvidíte, ale své zkušenosti a talent dokáže zúročit i při každodenní práci s lidmi.

Více informací o kampani najdete zde.