Lenošte na pohovce v JYSKu

Pohovka je nejdůležitějším prvkem obývacího pokoje. Můžete zde odpočívat po těžkém dni v práci, přečíst si na ní poutavou knížku nebo si vychutnat pěkný film s rodinou a přáteli. Při výběru sedačky je důležité si uvědomit vlastní požadavky, kde bude pohovka umístěna, jaký účel bude přesně splňovat či z jakého materiálu by měla být. Rádi vám poradíme v návodu, Jak si vybrat správnou pohovku.

V nabídce máme také multifunkční rozkládací pohovky.

Vybírejte pohovku pečlivě

V JYSKu najdete širokou škálu modelů sedacích souprav:

Vybírejte také z různých barev, jakou jsou šedá, černá, béžová, ale také tmavě modrá či zelená.

TIP: dva různé modely sedaček vám umožní navrhnout si svůj vlastní útulný kout v obývacím pokoji.

Pěnová náplň v našich pohovkách zaručuje optimální pohodlí při sezení a přidáním atraktivního přehozu vytvoříte ty správné podmínky pro komplexní relaxaci.

Jak se starat o pohovku

Bez ohledu na to, jakou pohovku máte – ať už látkovou, ratanovou nebo koženkovou – je dobré o pohovku pečovat, aby vám vydržela co nejdéle.

Impregnace
Pokud si pořizujete látkovou sedačku, doporučujeme začít použitím textilní ochrany. Poskytuje neviditelnou impregnaci, která zabraňuje vzniku skvrn. Lze ji použít bez ohledu na typ látky, ze které je vaše pohovka vyrobená. Zároveň nemění vzhled ani prodyšnost látky.

Čisticí prostředek
Pokud by se náhodou na potahu objevily skvrny, čistící prostředek na textil je vhodný k odstranění skvrn na vodní a olejové bázi. Čistič textilu neobsahuje bělidla a lze jej použít i na koberce a jiné druhy textilií.

Olej na dřevo
Pokud má vaše pohovka dřevěné nohy, můžete je natřít olejem na dřevo, který chrání před skvrnami a vysycháním. Olej neobsahuje terpentýn a lze jej tedy aplikovat na nábytek v interiéru.