Kvalita a bezpečnost výrobků JYSKKvalita a bezpečnost výrobků JYSK
Pro společnost JYSK je podstatné, že naše výrobky splňují naše vysoké normy a že si pečlivě vybíráme naše dodavatele. Naši nákupčí pravidelně osobně navštěvují závody, aby kontrolovali kvalitu našich výrobků. Když výrobky dorazí do našich skladů, oddělení kontroly kvality společnosti JYSK je znovu zkontroluje, než budou odeslány do našich prodejen.
Navíc provádíme testy odolnosti a bezpečnosti ve spolupráci s externími zkušebními partnery. Výrobky testujeme například s ohledem na stabilitu a nebezpečné látky.
Na výše uvedeném videu se podívejte, jak se realizuje kvalita v JYSKu.
 
Recenze výrobků JYSK
JYSK již obdržel víc než 200 000 recenzí výrobků od našich zákazníků, kdy jsme dostali v průměru 4,3 z 5 hvězdiček. To jde ruku v ruce s naší oddaností vůči kvalitě a jsme na to velmi hrdí.
Chceme dát zákazníkům možnost přečíst si názor jiných zákazníků, než si výrobek zakoupí, a jsme rádi, když dostaneme zpětnou vazbu od našich zákazníků. Tuto možnost nabízí online recenze.
 
Jak vypočítat skóre
Skóre je průměr z více než 200 000 zákaznických recenzí výrobků na našich webových stránkách. Recenze výrobků jsou získávány od zákazníků v zemích, které jsou součástí JYSK Nordic.
 
Proč používáme náš vlastní systém
Existuje mnoho různých způsobů, jak získat online recenze výrobků, tyto se však v jednotlivých zemích velmi liší. JYSK je mezinárodní společnost s mezinárodním sortimentem. Potřebujeme srovnávat zkušenosti zákazníků s našimi výrobky napříč hranicemi. Proto jsme vytvořili náš vlastní systém zákaznických recenzí našich výrobků.