Černý pátek

Černý pátek v JYSKu

V JYSKu nám záleží na zdraví našich zákazníků a pracovníků. Z toho důvodu vás žádáme o dodržování rozestupů během Černého pátku ve snaze zabránit šíření koronaviru. Abyste nemuseli stát ve frontě, všechny naše skvělé nabídky platí po dobu několika dní, máme prodlouženou otevírací dobu a spoustu výrobků. Nakupovat můžete také online na JYSK.cz 

Letos slavíme Černý pátek 27. 11. - na speciální nabídky se u nás ale můžete těšit již od středy 25. 11. do neděle 6. 12. 2020.

NA PRVNÍCH 10 ZÁKAZNÍKŮ, KTEŘÍ PŘIJDOU VE STŘEDU 25. 11. A VE ČTVRTEK 26. 11. OBLEČENÍ V ČERNÉM, ČEKÁ EXTRA
SLEVA 10 % NA CELÝ NÁKUP!

O Černém pátku

Černý pátek, v originálu „Black Friday“, je termín pocházející z USA a označuje se tak den, který následuje po Dni díkůvzdání. Název vznikl ve Philadelphii a původně označoval velký dopravní zmatek, který tam obvykle po oblíbeném svátku nastal. 

Černým pátkem oficiálně začíná předvánoční nákupní sezóna. Tento den je oblíbený zejména pro výrazné slevy a vyvolává doslova nákupní horečku. Více se dočtete na našem blogu.

Jaké výrobky si koupit během Černého pátku?

Zlevnili jsme široký sortiment výrobků - ať už sháníte něco pro sebe či své blízké, určitě u nás najdete to, co hledáte. Černý pátek je nejen skvělou příležitostí pro nákup vánočních dárků, ale také pro zútulnění vašeho interiéru. Možná už delší dobou přemýšlíte, že si konečně pořídíte nový set příjemných ručníků nebo možná stojí za to koupit novou přikrývku a povlečení? V JYSKu snižujeme ceny tak, aby pro vás bylo výhodné vylepšit si svůj domov.

Sníte už dlouho o nové pohovce, nové šatní skříni či nové posteli do ložnice? Černý pátek je ideální čas, kdy si své sny můžete splnit! Bonusem je, že na Černý pátek zlevňujeme i dražší výrobky, takže třeba s pořízením postelového rámu a matrace určitě neotálejte a kupte je během těchto speciálních cen. Pokud nevíte, jak si vybrat tu správnou matrace - rádi vám poradíme. V každé prodejně vám naši ochotní zaměstnanci též rádi pomůžou. S výběrem polštáře a přikrývky samozřejmě poradíme také.

Skvělé ceny se ale nelimitují pouze na větší výrobky - i maličkosti, které váš dům zkrášlí se vyplatí koupit během Černého pátku. Venkovní osvětlení ve formě světelných řetězů či světelných stromků rozzáří váš venkovní prostor za tmavých zimních večerů. A pokud se už chcete naladit na vánoční notu, Černý pátek je perfektní příležitostí pro nákup vánočních dekorací.

Připravte se na největší nákupní událost roku

Skvělé nabídky v rámci Černého pátku jdou na dračku a proto je dobré se připravit. Seznamte se s naším sortimentem zde na JYSK.cz. Tři dny před začátkem Černého pátku navíc na této stránce zveřejníme úžasné slevy, které jsme si pro vás připravili! Můžete si je tak s předstihem prohlédnout a být na Černý pátek připravení!

Pokud si chcete být jistí, že budete o speciálních cenách vědět mezi prvními, přihlašte se k odběru našeho newsletteru:

Přihlásit se k odběru newsletteru zde

Oslavte Černý pátek online i na prodejnách

Jste samozřejmě zváni k oslavím Černého pátku tady na JYSK.cz, ale rádi vás také uvítáme na našich prodejnách.

Nákup online s sebou nese výhody - protože jednoduše nakupujete z pohodlí svého domova a nemusíte spěchat a být ve stresu. Na druhou stranu ale na prodejně máte možnost si výrobky dobře prohlédnout. Záleží tedy čistě na vás, jaký způsob nakupování letos zvolíte. Skvělé nabídky Černého pátku si můžete užít online i na prodejnách.

A nezapomeňte, že u nás máte neomezenou možnost vrácení zboží bez časového limitu.

Nenechte si ujít jedinečné nabídky v JYSKu v rámci Černého pátku. Budeme se na vás těšit.

site-badges