Přehozy na postel pro ochranu přikrývek a polštářů

Přehozy přes postel pomáhají v ložnici udržovat pořádek a během dne chrání přikrývky a polštáře před prachem. Pomáhají také zdůraznit styl, který chcete vyjádřit. V JYSKu máme potahy v různých barvách, materiálech a kvalitách, takže s jistotou najdete ten pravý. Vybírejte z rozměrů: 160x220, 220x240 a 240x260.

Přehoz můžete zkombinovat s kobercem a s dekoračními polštářky. Vytvoříte tak jednotný vzhled, který pozvedne váš interiér. Pokud máte rádi změnu, najdete u nás oboustranné přehozy, které mají na jedné straně jinou barvu než na straně druhé - oživení prostoru je tak mnohem snazší, protože stačí mít jen jeden přehoz.

15 výrobky/výrobků
    15 výrobky/výrobků

    Praktické přehozy

    Pokud bydlíte v garsoniéře, bude vaše postel často sloužit jako část obývacího pokoje. V takovém případě je nutné zapojit kreativitu a během dne postel využívat jako funkční nábytek. Použitím přehozu a velkých polštářů můžete postel změnit na kus nábytku, který mohou používat vaši hosté. Jedná se také o výborné řešení pro dětské pokoje, kde se postel během dne často používá k jiným účelům.

    Počkejte před stlaním postele

    Při ranním stlaní postele je vhodné chvíli počkat a teprve poté na přikrývky použít přehoz. Vypaří se tak vlhkost a přikrývka lépe udrží svůj přirozený tvar. Bude se také méně dařit roztočům.