BILLEFJORDbasicPěnová matrace 80×200 cm BILLEFJORD tvrdá
Rozměry:
Pěnová matrace BILLEFJORD 80x200 cm je tvrdá matrace vytvořená tak, aby vám poskytovala oporu a pohodlí po celou noc. Obecně platí, že pěnové matrace se dobře přizpůsobí vašemu tělu.
Vlastnosti
- Rozměr: Š80xD200 cm. Výška: 7 cm
- Tvrdá matrace: Stabilní a podpůrná
- Polyuretanová pěna: Poskytuje pevnou oporu
- OEKO-TEX® STANDARD 100: Testováno na škodlivé látky
- Pratelný potah: Potah je odnímatelný a lze jej prát na 60 °C
- Oboustranná: Prodlužuje životnost matrace
Tvrdá matrace
Tvrdá matrace pomáhá rovnoměrně rozložit hmotnost vašeho těla, takže získáte stabilní plochu pro spánek a lepší oporu po celou noc. Zatímco pohodlí vnímá každý člověk jinak, jako obecné pravidlo platí, že čím jste těžší, tím tvrdší matraci byste měli zvolit, a naopak. Matrace by měla být dostatečně tvrdá na to, aby udržela páteř v rovině.
Polyuretanová pěna
Polyuretanová pěna je rozšířený typ pěny, která poskytuje pevnou oporu a je vhodná pro každodenní použití.
OEKO-TEX® STANDARD 100
Matrace má certifikaci OEKO-TEX® STANDARD 100. To znamená, že každá složka výrobku včetně tkanin, náplně, nití a zipů, byla testována nezávislými institucemi OEKO-TEX® a splňuje přísná kritéria na obsah škodlivých látek.
Pratelný potah
Matrace má potah na zip, který lze snadno sundat a prát v pračce na 60 °C. Déle tak zůstane čistá a svěží. Praní na teplotu 60 °C a vyšší odstraní z tkaniny nežádoucí roztoče.
Oboustranná
Lze používat obě strany matrace a libovolně je orientovat. Nehrozí tak, že byste rychle opotřebovali stejné oblasti matrace a díky tomu se prodlužuje její životnost.
Pach z výroby časem vymizí
Pokud si matraci pořizujete poprvé, můžete zaregistrovat mírný pach z výroby. Je naprosto neškodný a časem zcela vymizí. Proces můžete urychlit tím, že matraci budete větrat nebo vysávat.
Pomůžeme vám vybrat tu správnou matraci
Pokud chcete zjistit, která matrace je pro vás ta pravá, přečtěte si průvodce výběrem matrace na našem webu nebo navštivte nejbližší prodejnu JYSK. Tam si můžete vyzkoušet různé možnosti a nechat se provést výběrem té správné matrace díky našemu školenému personálu. Pomůžou vám vybrat na základě polohy při spánku i jiných osobních preferencí.
| Druh matrace | Pěnová matrace |
|---|---|
| Tvrdost | Tvrdá |
| Složení jádra | Polyuretanová pěna |
| Jádro | Polyuretanová pěna |
| Pohodlná vrstva 1 (odshora) | 70 mm polyuretanová pěna 23 kg/m³ |
| Potah | 100% polyester (57 % recyklováno) |
| Praní | 60 °C, pouze potah |
| Sušení v sušičce | Nesušit v sušičce |
| Vybělené | Výrobek se nesmí bělit |
| Žehlení | Nežehlit |
| Suché a mokré čištění | Výrobek nelze chemicky čistit |
| Rozměry | Šířka: 80 cm, Délka: 200 cm, Výška: 7 cm |
| Rozměry | 80x200 |
| Velikost balení | Šířka: 26 cm, Délka: 80 cm, Výška: 26 cm, Průměr: 26 cm |
| Balené | Baleno v rolích |
| Hmotnost | 2,8 kg |
| Ekologický a zdravotní certifikát | Tento produkt má certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100. To znamená, že každá složka prošla nezávislými testy institucí OEKO-TEX® a splňuje přísné limity pro škodlivé látky. |
| Jakost | BASIC |
| Barva | Bílá |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Matrace
Maximální spokojenost
Jméno: Radys
Pěnová matrace tvrda
Velká spokojenost s výrobkem i dopravou. Doporučuji.
Jméno: Babeta
Matrace
Matraci jsem stáhl z původního obalu, rozřezal na míru do auta a vyrazil na dovolenou se spaním v autě. Vážím 85 kg a spí se na ní luxusně.
Jméno: Petr
Pěnová matrace 90x200 Billefjord
Přiměřeně tvrdá a s výškou 7 cm dostačující na spaní v podkrový na chatě.
Jméno: Rostislav Synek
Billefjord
Na chalupu dostačující, spaní v pohodě.
Jméno: Štefan
Sve osim dužine 190
Opis, spužva, debljina, periva bijela navlaka bez zipa, ali nije 200 već 190 dug, širina je točno 90
Jméno: Sasha
190 cm long
Not as described to be long 2 meters, 10 cm shorter, all else is as described, spunge is in a washable clothing, thin white poliester, no zip but it will do.
Jméno: Sasha
Skumgummi madrass kjøp
Helt okay
Jméno: Kenneth Rosén
Patja
Tyytyväinen patjaan
Jméno: Laila
Ядро за матрак само с хастар
Покрай мострите със калъфи от капитонирани дамаски с ципове, не очаквах, че може да се продават матраци без калъфи. Този навит матрак няма калъф с цип. Купувате само ядро за матрак с тънък платнен хастар!
Jméno: Владо
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

