SVANEDobíjecí stolní lampa SVANE Ø21×V25 cm písková
Doporučené výrobky
Dobíjecí stolní lampa v moderním designu s pískovou žebrovanou základnou. Díky bezdrátovému provedení ji můžete umístit kamkoli a vytvořit příjemnou atmosféru v interiéru i venku. Má také praktickou funkci časovače. Dobíjecí baterie lze zakoupit samostatně. Ø21xV25 cm
Specifikace
| Materiál | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Polypropylen |
|---|---|
| Barva | písková |
| Rozměry | Průměr: 21 cm, Výška: 25 cm |
| Hmotnost | 0,27 kg |
| Počet žárovek/LED | 2 ks |
| Žárovka | Včetně |
| Typ žárovky/LED | LED |
| Lumen škála | 20 |
| Kelvin barva | 4300 K |
| Zabudované LED | Ano |
| Použití | Interiérové/venkovní |
| Přibližná životnost světelného zdroje v hodinách | 40000 hod. |
| Zdroj napájení | USB-C kabel a dobíjecí baterie (AA) |
| Vlastnost | Dobíjecí, S časovačem |
| Ekologický a zdravotní certifikát | CE |
| Funkce časovače | Ano |
| Baterie | Bez |
| Počet baterií | 4 ks |
| Velikost baterií | AA |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hodnocení
Varar inte länge
Ser ut som på bild, men varar ca 3 dagar med timer funktion och efter uppladdning. Och varje gång du laddar den så förlorar du timer funktionen, så du måste göra om det varje gång vilket är frustrerande. Lampan är också väldigt stark med kallt ljus vilket inte riktigt framgår på bild. Går inte att ha på bord utan måste ha på marken, då ljuset är riktigt bländande.
Jméno: Emilia
Lyslykt
Bruker lang tid på opplading ca 18-20 timer, men lyser også lenge. Fornøyd
Jméno: Laila
Super, gefällt sehr
Die Lampe muss mit Batterien bestückt werden. Möglichwerweise können wiederaufladbare Akkus verwendet und per USB-C Kabel aufgeladen werden. Habe ich nicht ausprobiert. Das abgegebene Licht ist vergleichsweise hell und strahlt eher weiß als warmweiß/gelblich. Für meine empfindlichen Augen musste das weicher und weniger grell werden. Die Lampe lässt sich mit einer halben Drehung in zwei „Hälften“ auf“schrauben“. Habe ein kleines Stück Backpapier doppelt gefaltet mit Tesa über die LED geklebt. Voila, warmweißes Licht, das nicht mehr grell ist (rein subjektive Bewertung, die meisten Menschen brauchen das sicher nicht). In jedem Fall: Kaufempfehlung!
Jméno: Sina
Kaldt lys
Kjempesøt lampe og praktisk at den er oppladbar, men lyset ble altfor kaldt for min smak - spesielt sammenlignet med den andre belysningen i rommet. Det var som å ha billys inn vinduet. Synd!
Jméno: Lisbeth
Super vare
Super smart lampe som jeg nemt kan flytte rundt. Virkelig dejligt lys. Glæder mig til at bruge den ude på havebordet en sommeraften. Smart at den kan stå med ledningen i mens den lader. Fungere virkelig godt med de genopladelige batterier.
Jméno: Birgit Finderup
Doprava
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.


