AKTIVENZahradní stůl AKTIVEN Ø118xD118/168 přírodní
Rozkládací zahradní stůl s vysunovacím mechanismem. Včetně 1 přídavné desky. Kulatý zahradní stůl má desku z umělého dřeva. Rám z hliníku a nohy z práškově lakované oceli. Umělé dřevo má vzhled a texturu přírodního dřeva, ale nevyžaduje údržbu. Hliník je lehký a robustní materiál odolný vůči korozi. Stůl lze snadno rozložit na 168 cm pro pohoštění větších skupin. Ø118xV75 cm
Specifikace
| Rozměry po složení | Šířka: 118 cm, Délka: 118/168 cm, Výška: 75 cm |
|---|---|
| Výška stolu - od podlahy k nejnižšímu okraji rámu | 70 cm |
| Rozkládací stůl | Včetně 1 přídavné desky |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 122 cm, Délka: 122 cm, Výška: 14.5 cm |
| Hmotnost | 33,73 kg |
| Materiál | Konstrukce: Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Umělé dřevo je bezúdržbový syntetický materiál s přirozeně vypadající strukturou dřeva. Je vyrobeno z plastu, jako je polystyren, který tvoří odolný materiál odolný proti povětrnostním vlivům. Je chráněno proti UV záření, což zajišťuje barevný povrch. |
| Krytky na nohy | Polypropylen |
| Tvar | Kulatý |
| Nastavitelná velikost | 118/168 cm |
| Ošetření | Práškový lak ochraňuje kov před opotřebením a rzí. Práškové lakování je to proces nanášení ochranné vrstvy zbarveného laku na kov. |
| Barva | přírodní |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Péče | Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hodnocení
Fint bord
Fint bord som er utrolig nemt at samle. Genialt med udtrækspladen som vi har i hele tiden. Dog var der en tyk ridse i bordpladen som vi ikke har gidet at gøre noget ved, og der er en forhøjning i samlingen mellem tillægsplade og bord som generer visuelt.
Jméno: Simone
Extension table
Nice size table that can be extended .but on smaller size it wobbly so be aware of this. As yet can not see how you store leaf under it like the instruction say about this. But a fair product whilst on sale would not pay full price though for this
Jméno: Simon
O značce
JUTLANDIA - Skandinávský život pod širým nebem
Udělejte si pohodlnější léto s kvalitními zahradními výrobky JUTLANDIA®, které spojují současný design s funkčností za vynikající cenu.
Ať už zařizujete slunné místo na zahradě, snažíte se přenést pohodlí obývacího pokoje na terasu nebo zakládáte městskou zahrádku na balkoně, správné řešení naleznete u značky JUTLANDIA. Sortiment zahrnuje klasický design i oblíbené sezónní kousky, vše ve skandinávském duchu.
Velká část zahradního nábytku JUTLANDIA je bezúdržbová. Značka nabízí i dřevěný zahradní nábytek s certifikátem FSC®. Certifikace znamená, že dřevo bylo získané ze zodpovědného obhospodařování lesů, které zajišťuje správné podmínky pro přírodu, zvířata a místní obyvatele.
Doprava
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.


