MOSS + GUDHJEMMOSS D214/315 stůl + 4 GUDHJEM židle šedá
4místný zahradní set. Stůl: Hliník a kompozitní dřevo DURAWOOD® - odolný smíšený materiál skládající se z vláken z tvrdého dřeva FSC® a plastu. Včetně 2 přídavných desek, které lze uložit pod desku stolu. Š95xD214/265/315xV77 cm. Židle: Ocel a umělý ratan. Stohovací.
| Rozkládací stůl | Včetně 2 přídavných desek, Přídavnou desku lze uložit pod stůl |
|---|---|
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Specifikace - Stohovací židle GUDHJEM šedá
| Rozměry po složení | Šířka: 57 cm, Výška: 94 cm, Hloubka: 63 cm |
|---|---|
| Výška sedadla | 45 |
| Výška područky u křesla | 65 cm |
| Hmotnost | 4,25 kg |
| Materiál | Konstrukce: Ocel, Opěradlo: Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. |
| Krytky na nohy | Polypropylen |
| Funkce | Stohovací |
| Ošetření | Práškový lak ochraňuje kov před opotřebením a rzí. Práškové lakování je to proces nanášení ochranné vrstvy zbarveného laku na kov. |
| Barva | šedá |
| Testované do | 110 kg |
| Návod k sestavení | Sestavené |
| Péče | Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Použití | do exteriéru |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Specifikace - Zahradní stůl MOSS Š95xD214/315 šedá
| Rozměry po složení | Šířka: 95 cm, Délka: 214/315 cm, Výška: 77 cm |
|---|---|
| Výška stolu - od podlahy k nejnižšímu okraji rámu | 66 cm |
| Rozkládací stůl | Včetně 2 přídavných desek, Přídavné desky lze uložit pod stůl |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 101/56 cm, Délka: 222/100 cm, Výška: 11/16 cm |
| Hmotnost | 45,4/25 kg |
| Materiál | Konstrukce: Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Durawood® kompozitní dřevo je materiál bez údržby s přirozeně vypadající strukturou dřeva. Je vyroben ze směsi vláken z tvrdého dřeva FSC a plastu, to zajišťuje, že je silný, odolný proti povětrnostním vlivům. Durawood® je chráněn proti UV záření, a to zajišťuje barevný povrch. Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. |
| Krytky na nohy | Polypropylen |
| Tvar | Obdélníkový |
| Nastavitelná velikost | 214/265/315 cm |
| Ošetření | Práškový lak ochraňuje kov před opotřebením a rzí. Práškové lakování je to proces nanášení ochranné vrstvy zbarveného laku na kov. |
| Barva | šedá |
| Bez údržby | Ano |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Ekologický a zdravotní certifikát | Všechny lesnické suroviny použité ve výrobcích s tímto označením pocházejí z lesů, které byly kontrolované nezávislou třetí stranou, aby se potvrdilo, že jsou spravovány podle přísných sociálních a environmentálních standardů FSC®. Hledejte výrobky s označením FSC na prodejnách i online. |
| Péče | Nevyžaduje údržbu. Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

