HULDAplusPěnová matrace 140×200 cm HULDA tvrdá
Rozměry:
16 cm vysoká kvalitní matrace se 7 zónami komfortu poskytujícími jedinečnou ergonomicky správnou oporu. Jádro ze 3 cm tlakům ulevující paměťové pěny, která se vytvaruje přesně podle křivek vašeho těla, a 13 cm polyuretanové pěny. Pratelný potah.
| Druh matrace | Pěnová matrace |
|---|---|
| Tvrdost | Tvrdá |
| Vlastnosti | Úchyty na otáčení jsou vhodné pro otáčení matrace, které by se mělo provádět 3-4 krát za rok, aby se zabránilo usazování a tvarování pěny nebo polstrování podle vašeho těla. |
| Zóny komfortu | Zóny komfortu jsou navrženy tak, aby poskytovaly speciální oporu různým částem vašeho těla, například hlavě, ramenům, bederní oblasti, bokům a nohám. Zóny jsou různě tvrdé, protože například oblast beder nebo ramen vyžadují silnější oporu. Díky tomu, že oporu pro části těla takto soustřeďujeme na konkrétní oblasti, zvyšují zóny komfortu celkové pohodlí, ulevují tlaku a přispívají k celkově zdravější poloze při spánku. |
| Jádro | Paměťová pěna + polyuretanová pěna |
| Pohodlná vrstva 1 (odshora) | 30 mm paměťová pěna 35 kg/m³ |
| Pohodlná vrstva 2 | 130 mm polyuretanová pěna 28 kg/m³ |
| Potah | 100% polyester(50 % recyklováno) // 100% polyester(26 % recyklováno) |
| Protiskluzová spodní strana | Ano |
| Praní | Velmi šetrné praní na 60 °C |
| Sušení v sušičce | *Možno sušit v sušičce na nižší teploty (max. 60 ºC) |
| Vybělené | Výrobek se nesmí bělit |
| Žehlení | Nežehlit |
| Suché a mokré čištění | Profesionální suché čištění - normální postup |
| Instrukce | Potah lze prát |
| Rozměry | Šířka: 140 cm, Délka: 200 cm, Výška: 16 cm, Celková výška od podlahy: 49 cm (při nákupu 23cm nohou) |
| Rozměry | 140x200 |
| Velikost balení | Šířka: 30 cm, Délka: 150 cm, Výška: 30 cm, Průměr: 30 cm |
| Balené | Baleno v rolích v kartónu |
| Hmotnost | 14,1 kg |
| Ekologický a zdravotní certifikát | Výrobky se štítkem CertiPUR™ obsahují pěnu, která odpovídá normám společnosti CertiPUR™ pro zdraví, bezpečnost a životní prostředí. Tento produkt má certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100. To znamená, že každá složka prošla nezávislými testy institucí OEKO-TEX® a splňuje přísné limity pro škodlivé látky. |
| Jakost | PLUS |
| Materiál | Pletené |
| Barva | Světle šedá, Bílá |
| Záruka | 15 let záruka na matraci |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
marielidakova@gmail.com
Matrace používáme cca týden a jsme velmi spokojeni
Jméno: Hana
na matraci chybí 1cm líné pěny
Deklarována je 4cm tloušťka líné pěny,ale po 72 hod.má jen slabé 3cm.
Jméno: Ivana
matrace PLUS F 100
matrace je pohodlná, poměr kvalita x cena je v pohodě.
Jméno: Milena Hejová
Nu e bună
După nici un an de zile a început să se rupă spuma din cauza spațiilor acelora pe care le are stratul mai gros. Pe lângă asta, cele două straturi sunt lipite între ele cu un adeziv care pur și simplu cedează la un moment dat și nu mai stau suprapuse cum trebuie. Mai bine evitați. Cum a spus și altcineva, asta nu saltea tare, e extrem de moale.
Jméno: Dragos
Zufrieden
Gutes Preis-Leistungsverhältni S
Jméno: Rosenbaum -König Elke
Helt grei
Helt grei madrass, som jeg klarer å sove på. Den er ganske stiv spesielt om det er kaldt, men den former seg til kroppen etterhvert dersom det er god temperatur i rommet. Den knirker litt når man beveger seg. Du får ikke noe "synke følelse" med denne og det blir derfor 3 stjerner da jeg ikke var klar over hvor stiv den kom til å være å ligge på.
Jméno: Charlotte
Entspricht nicht meiner Erwartungen
Die Matratze ist sehr weich. Ich habe ja extra eine feste gekauft. Das ist hier nicht der Fall. Die Matratze ist weich und schwammig. Fehlkauf !!!
Jméno: Janzen
Hulda Fast
Jämförelse med provet i butiken som var fast är denna stenhård. Efter en månads användning är den fortfarande lika hård, så för att kunna använda den har jag fått vända skumgummi sidan upp köpa en extra mjuk och tjock bäddmadrass.
Jméno: Carina Nyvelius
Madrass
En mycket härlig madrass
Jméno: Marie Eriksson
Świetny
Jeden z lepszych materacy, na których spaliśmy. Wygodny, idealnie dopasowuje się do ciała, nie zapada się
Jméno: Klaudia
DREAMZONE - Pro lepší spánek
DREAMZONE® usiluje o zlepšení vašeho spánku díky individuálnímu řešení matrace a postele. Již od založení společnosti v Dánsku v roce 2003 je nejdůležitější kvalita a funkčnost. Značka DREAMZONE byla vyvinuta ve Skandinávii a nabízí vysokou hodnotu v poměru k ceně.
V široké škále designů a materiálů jistě naleznete ideální řešení. DREAMZONE nabízí pružinové a pěnové matrace, které se hodí do vámi vybraného postelového rámu, rámové matrace pro jednodušší odlehčený vzhled, kontinentální postele, které spojují funkčnost s designem, a také univerzální a flexibilní polohovatelné postele. Pro ještě větší pohodlí a ochranu vaší matrace DREAMZONE nabízí rovněž řadu vrchních matrací a matracových chráničů.
Většina matrací je rovněž opatřena certifikátem OEKO-TEX® Standard 100, předním světovým označením pro zdraví nezávadné textilie. Na výrobky GOLD značky DREAMZONE navíc poskytujeme záruku až 25 let.
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

