Služby zákazníkům


Služby zákazníkům

Obchodní a dodací podmínky

Nenašli jste to, co jste hledali?

Na splátky s JYSK 0%

VÍCE KUSŮ, VĚTŠÍ SLEVA

Řekněte NE igelitové tašce

Elektroodpad a obaly

Customer promises

Napište nám

Dárkové karty

FAQ

Vyzkoušejte matraci GOLD na 100 dní
Protože kvalitní spánek je klíčem ke zdravému životu. Více informací zde

Garance ceny
Pokud jste v JYSKu zakoupili zboží, které později uvidíte v prodejně JYSK nebo v našem aktuálním letáku za nižší cenu, za vzniklý cenový rozdíl si u nás můžete vybrat další zboží nebo vám finanční rozdíl nabijeme na dárkovou JYSK kartu. Garance ceny platí 30 dní po koupi zboží, nevztahuje se na vystavené kusy, na výprodej vánočního a zahradního sortimentu a na doprodej posledních kusů v sortimentu.
 

Výměna zboží
Pokud vám výrobek po zakoupení nevyhovuje, po předložení účtenky vám ho ochotně vyměníme nebo vám nabijeme dárkovou JYSK kartu ve výši finanční hodnoty výrobku. Výrobek nesmí být používaný a musí být v původním neporušeném obalu.


Odvoz domů
Nevíte, jak nákup odvézt domů? Žádný problém, využijte naši smluvní dopravu. Více informací vám ochotně poskytnou naši zaměstnanci.


Stížnosti a reklamace
Postup vyřizování reklamací se v JYSKu řídí platnými zákony. V případě nefunkčního výrobku se obraťte na svou prodejnu JYSK a nezapomeňte s sebou vzít doklad o koupi.


Online newsletter
Zaregistrujte se k odběru našeho online newsletteru a dostávejte spoustu zajímavých nabídek a informací rovnou do emailové schránky. Více informací zde


Záruka
V JYSKu vám poskytujeme rozšířenou záruční dobu na vybrané druhy zboží, např. na vysoce kvalitní přikrývky, polštáře a matrace. Nezapomeňte si schovat účtenku a záruční list.


Kontakt
Pokud máte dotazy či připomínky týkající se společnosti JYSK nebo našich produktů, kontaktujte, prosím, Napište nám

Otevírací dobu a adresy prodejen najdete na Prodejny a otevírací doba


Dárková JYSK karta
Potěšte své blízké dárkem z JYSKu – darujte jim naši dárkovou JYSK kartu. Dárkovou kartu můžete zakoupit v každé prodejně JYSK na pokladně, kde vám bude nabita na libovolnou částku. Dárková JYSK karta funguje na principu přednabité karty. Postupně z ní čerpáte a není nutné vyčerpat vloženou částku jednorázově. Karta je přenosná a její platnost je 5 let od posledního nabití.
Více informací zde