DREJETÚložný box na polstry DREJET Š134xV73xH62 antracitová
Rozměry:
Úložný box na polstry z galvanizované oceli. S hydraulickým víkem pro snadné otvírání. Mrazuvzdorný. Š134×V73×H62 cm
| Rozměry po složení | Šířka: 134 cm, Výška: 73 cm, Hloubka: 62 cm, Litr: 500 l |
|---|---|
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 140 cm, Délka: 74 cm, Výška: 19 cm |
| Hmotnost | 27 kg |
| Krytky na nohy | Polypropylen |
| Materiál | |
| Konstrukce | Galvanizovaná ocel |
| Strany | Galvanizovaná ocel |
| Povrch | Galvanizovaná ocel |
| Vnitřní rozměry | Šířka:129 cm,Délka:57 cm,Výška:68 |
| Vybavení | mrazuvzdorný, Hydraulické víko |
| Ošetření | Práškový lak |
| Barva | antracitová šedá |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Péče | Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Použití | do exteriéru |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Skrzynia DREJET
Bardzo fajna skrzynia, solidna i pojemna. Polecam
Jméno: Dona
Super Teil
Hab da ca. 1h für den Zusammenbau gebraucht. Keine Ahnung wer da die Anleitung gemacht hat, aber da hat sich jemand sehr mühe gegeben.
Jméno: Jari
Kvalitet
Verkligen stadig och rejäl. Känns som mycket för pengarna!
Jméno: Per
Elegant dynbox
Snygg dynbox i sober matt grå färg, med kvalitetskänsla i material och utförande. Den tar ett tag att montera men bruksanvisning och passform är bra.
Jméno: Björn H Jonsson
Mooi
Moeilijk om in elkaar te vijzen, maar eens geassembleerd, zeer degelijk en handig. We wachten nu af hoe de box de regen zal doorstaan (roest of niet)
Jméno: Jack
Geweldig
Hadden deze box in Belgie al gezien, mar in NL 50€ goedkoper. Is exact de maat voor al onze stoelkussens te stockeren. Makkelijk te monteren. Zeer tevreden over de afwerking, positief dat je de box ook kan afsluiten met een slot. Top.
Jméno: Alex Pardon
Dålig produkt
Många skavanker bl.annat blåser i färgen. Inget att rekommendera.
Jméno: Gertrud Ingvarson
Maravilloso Baúl
He buscado este baúl por muchísimos sitios y nada es tan bueno ni tan bien diseñado como este baúl. Increíble fabricante, está muy bien explicado para su montaje, todas y cada unas de las piezas esta muy bien hechas en material solido y preparado para evitar que se oxide. Su espacio es ideal y la tapa esta bien para todo tipo de apertura es seguro y tiene una estupenda cerradura premontada. Se regula en altura para proteger su interior de líquidos en el suelo. JYSK a elegido un gran fabricante y su precio en oferta es muy ajustado. El trato de JYSK en todo momento es perfecto, sin duda ya va a ser mi tienda favorita. El color es maravilloso y su textura también, quizás se podría tener más colores pero no se si es posible en su fabricación.
Jméno: Andrés
Bonne qualité
Très bien emballé. Aucune rayure sur les pièces. Bien conçu avec des renforts en haut des coins. Notice de montage très claire. Bonne qualité, ça a l'air solide Le système de fermeture est pratique Seul bémol : les vis sont toutes petites, donc trouver l'embout (2,5 mm) à mettre sur la visseuse a été un peu compliqué, mais on est équipé alors on a trouvé (et la visseuse c'est quand plus pratique que la clé fournie)
Jméno: Barbier Audrey
Odličen izdelek
Enostaven za montažo, zelo lep izgled. Če bi prodajali tudi urejevalnike in razne dodatke za to skrinjo bi bio še bolje. Dostava zelo počasna, čakal 2 tedna.
Jméno: Darko
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

