VARMINGZahradní křeslo VARMING přírodní
Zahradní křeslo z oceli, olejovaného FSC® tvrdého dřeva a polypropylenu. Včetně luxusního polstru s odolným strukturově tkaným potahem. Š110xV149xH80 cm
| Rozměry po složení | Šířka: 110 cm, Výška: 149 cm, Hloubka: 80 cm |
|---|---|
| Výška sedadla | 47 |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 74 cm, Délka: 113 cm, Výška: 70 cm |
| Hmotnost | 18 kg |
| Materiál | Konstrukce: Ocel, Opěradlo: 100% polyester, Sedadlo: 100% polyester, Nohy: Masivní akácie |
| Krytky na nohy | Polypropylen |
| Lano | 100% polyester |
| Polštář | |
| Sedák | Látka: 100 % polypropylen, Náplň: Polyuretanová pěna/100% polyester, vlákno, Hustota pěny: 18 kg/m³, Vnitřní vložka: 100% polypropylen, Praní: 30 °C, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Bederní polštář | Látka: 100 % polypropylen, Náplň: 100% polyesterové vlákno, Vnitřní vložka: 100% polypropylen, Praní: 30 °C, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Ošetření | Ošetřené olejem, Práškový lak ochraňuje kov před opotřebením a rzí. Práškové lakování je to proces nanášení ochranné vrstvy zbarveného laku na kov. |
| Barva | přírodní |
| Testované do | 110 kg |
| Včetně | Luxusní polstr s odolným strukturově tkaným potahem |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Ekologický a zdravotní certifikát | Všechny lesnické suroviny použité ve výrobcích s tímto označením pocházejí z lesů, které byly kontrolované nezávislou třetí stranou, aby se potvrdilo, že jsou spravovány podle přísných sociálních a environmentálních standardů FSC®. Hledejte výrobky s označením FSC na prodejnách i online. |
| Péče | Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Použití | do exteriéru |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Passt perfekt zum Boho Style
Wunderschöner Loungesessel. Einfach aufzubauen und sehr stabil! Sehr gute Qualität! Absoluter Lieblingsplatz auf der Terasse!
Jméno: Maria
Grossartig
Wunderschöner Sessel. Der Aufbau ging schnell und einfach. Großartiger Kundenservice. Es gab ein kleines Problem bei der Auslieferung. Der Kundenservice von Jysk hat sofort reagiert und sich um das Problem gekümmert. Toll finde ich auch, dass der Kundenservice noch persönlich zu sprechen ist. Bewahrt euch das. Nichts ist wichtiger als der Kontakt von Mensch zu Mensch . Für die Filialen die ich kenne, gilt dies übrigens auch. Kompetent, hilfsbereit und freundlich.
Jméno: Marina Vogel
Absolute Empfehlung
Toller Lounge-Sessel, kam gut verpackt an. Der Aufbau ging super schnell und einfach. Perfekt für unseren Balkon. Klare Empfehlung
Jméno: Renate
Toller Sessel
Lieferung einwandfrei und der Sessel ist ein Traum! Mega stabil und wunderschön.
Jméno: Miriam
Lieferung Loung- Sessel
Wir waren sowohl mit der Bestellung in der Geschäftsstelle in Sondershausen, als auch mit der Lieferung sehr zufrieden. Der Sessel steht auf dem Balkon und wird von der Mutti jeden Tag mit großer Freude genutzt.
Jméno: Beate Bornemeier
Schicker Sessel
Lieferung pünktlich und unkompliziert, Aufbau ging auch ohne Anleitung super schnell und einfach - schickes Teil :-)
Jméno: Lena
Toller Artikel.
Sehr leicht und schnell aufzubauen. Sehr gute Qualität und optisch ein Hingucker. War sicher verpackt. Schnelle Lieferung. Wir sind begeistert und können den Artikel nur weiterempfehlen.
Jméno: Verena
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

