Nové polštáře WELLPUR

Cestování s ortopedickými polštáři WELLPUR

Datum:

Kategorie: Spánek

Klíčová slova: novinky

JYSK aktualizoval ergonomickou sérii polštářů WELLPUR. V nabídce je několik nových kousků s vylepšeným designem, takže si každý najde pohodlný polštář s moderním vzhledem.

Tyto ergonomické polštáře jsou ideální pro lidi, kteří hledají spojení pohodlí a zdraví. Mnozí z nás kladou zdraví na první místo - proto je série WELLPUR tou správnou volbou.

Nejlepší cestovní polštář, který vám pomůže spát

Při dlouhých cestách autem či letadlem je lehké skončit v nepohodlné poloze. Ortopedický polštář WELLPUR vám ale poskytne pohodlí, při kterém si snadněji najdete tu správnou polohu na spánek a do cílové stanice dorazíte svěží. Tlaky odlehčující paměťová pěna se přesně přizpůsobuje křivkám těla a snižuje tlak v oblasti svalů a kloubů.

Přečtěte si, jak se připravit na let.


Rozšířili jsme sérii polštářů WELLPUR o nové tvary a barvy potahů. Cestovní polštáře používáme většinou bez povlaků, proto máme v sortimentě polštáře v šedé barvě. Díky tomu budou polštáře vypadat čistě delší dobu, na rozdíl od tradičního bílého potahu.

Matrace i polštáře ze série WELLPUR mají světově uznávaný zdravotní certifikát pro textil OEKO-TEX ® Standard 100.

Od uvedení na trh v roce 2003, série WELLPUR, která se prodává výhradně v JYSKu, zvýšila pohodlí díky tlakům odlehčující paměťové pěně, která se přizpůsobuje křivkám těla a snižuje tak tlak v oblasti svalů a kloubů.
 

 

site-badges