Jak oslavit Valentýn v pohodlí domova

Jak oslavit Valentýn v pohodlí domova

Datum:

Kategorie: Inspirace

Valentýn nemusí být jen ve znamení růží či bonboniér ve tvaru srdce. Svou polovičku můžete rozmazlit i osobnějším způsobem.

Domácí wellness?

Domácí wellness je perfektním řešením, jak rozmazlit partnera bez toho, abyste museli utratit hodně pěnez. Dopřejte si rozmazlování, na které většinou moc času nezbývá. Zvolit můžete koupel, po které bude následovat masáž chodidel. V oblíbené drogerii kupte pleťové masky a pokračuje domácí kosmetikou. Extra pocit wellnessu také snadno navodíte pomocí vonných olejů. Místnost v mžiku proměníte v luxusní spa.

Women in bathrobe in front of round mirror and tray with scented oil


Pokud se vám wellness nápad líbí, doplňte zážitek o měkoučké župany a pohodlné papuče.

Útulné domácí kino

Pokud nechcete z Valentýna dělat vědu, ale zároveň byste ho rádi oslavili, domácí kino určitě nezklame. Pusťte si oblíbený film, zachumlejte se pod teplou deku a nezapomeňte na popcorn. Aby se večer trochu lišil od klasického sobotního večera před televizí, využijte nafukovací matraci, kterou můžete položit před obrazovku. Přidejte polštáře a přikrývky, které pomůžou vykouzlit ideální místo na mazlení.


Nezapomeňte na občerstvení. Pamlsky jsou k dobrému filmu téměř povinností. Nakupte pár druhů sýru, olivy, hroznové víno, zeleninu a vše naservírujte v malých roztomilých miskách. Pokud je vaše polovička spíše na sladké, sáhněte po zmrzlině, ovoci nebo čokoládě.

Doma uvařená večeře vždy potěší

Večeře v luxusní restauraci zní lákavě, vaření doma má ale také své kouzlo. Vařením a energií, kterou do přípravy vložíte své polovičce projevíte náklonnost. Nebojte se, nemusíte být šikovný šéfkuchař. Nemusí jít o komplikované jídlo. Postačí jednoduché těstoviny nebo nějaká vaše specialita. Chcete uvařit něco skutečně výjimečného? Najděte recept na oblíbené jídlo své lásky a plusové body jsou zaručené.

Jug, drinking glasses, and vases all in coloured glass


Na jídelní stůl položte dekorační vázu, přidejte květiny a prostřete stůl pěknými talíři a sklenicemi. Nezapomeňte na romantické svíčky. V útulném prostředí jídlo vynikne a váš partner bude za vynaložené úsilí určitě vděčný.

Přejeme krásného sv. Valentýna!

 

site-badges