Stylové umělé kůže a kožešiny

Mezi doplňky pro váš domov u nás najdete stylové a na dotek příjemně hebké umělé kůže. Skvěle se hodí jako doplněk na pohovku, křeslo nebo jiné posezení i jen tak na podlahu jako dekorace. 

Můžete si pořídit umělou kůži s ladícími dekoračními polštáři a sedáky na židli v hnědé, růžové a šedé barvě ze série TAKS nebo ji nakombinovat s bytovým textilem podle svého vlastního výběru a vkusu. Pokud máte rádi hebkost a příjemný pocit na dotek, který umělé kožešiny nabízí, vyberte si do své domácnosti stylový pléd nebo chundelatý dekorační polštář. Další série výrobků ze stejného materiálu a ve stejné barvě jsou například oblíbený LOTUS, MYGGBLOM nebo STAVKLOKKE. Z jiného bytového textilu u nás najdete záclony a závěsy, povlečení a prostěradla i doplňky pro kuchyni a koupelnu, jako jsou ubrusy nebo ručníky a župany

Umělá kožešina pro luxusní vzhled interiéru

Umělá ovčí kůže pozvedne styl vašeho domova na další úroveň. Najdete u nás:

  • umělé ovčí kůže 
  • kožešinové sedáky 
  • kožešinové plédy

Můžete ji umístit hned k posteli a zpříjemnit si tak ranní vstávání nebo pomocí ní zútulnit váš obývací pokoj. Využijete ji také jako příjemný sedák, kterým oživíte křeslo nebo pohovku. Inspirujte se některou z našich sérií k sobě ladících výrobků nebo bytový textil nakombinujte podle vlastní chuti a stylu.