Stylové koberce do každého interiéru

Koberce příjemně doplňují interiér, snadno se čistí a zútulňují prostor. Lze je snadno otáčet či přemisťovat a jsou tedy vysoce flexibilní součástí vašeho interiéru. 

Vybírejte z našeho velkého výběru kusových koberců a běhounů, od vzorovaných po jednobarevné. Nabízíme také venkovní koberce pro stylový balkón či terasu a také protiskluzové podložky pod koberce, které napomáhají bezpečnosti. Nezapomněli jsme ani na koberce z umělé kůže. Pokud toužíte po hravějším vzoru pro vaše ratolesti, nabízíme také dětské koberce.

Přečtěte si o dalších výhodách koberců.

43 výrobky/výrobků
  43 výrobky/výrobků

  6 výhod koberců

  Není žádným tajemstvím, že se dají kusové koberce otáčet a přemisťovat, kdykoli se vám zachce. Jsou tedy vysoce flexibilní součástí vašeho interiérů. My pro vás máme dalších šest důvodů, proč jsou do domu ideální:

  1. Pohlcují prach a zlepšují vnitřní klima.
  2. Zlepšují akustiku.
  3. Zajišťují větší bezpečnost.
  4. Snadno se čistí.
  5. Jsou pohodlné.
  6. Na dětské hry jsou ideální.

  Jak odstranit skvrny z koberců

  V následujících čtyřech krocích vám poradíme, jak na skvrny na kobercích.

  1. rozpoznejte druh skvrny

  Čerstvé skvrny
  Odstraňte veškeré nečistoty a čistěte potřísněnou oblast suchým čistým hadrem. Vlněné koberce, na rozdíl od syntetických, vyžadují jemnější zacházení.

  Zaschlé skvrny
  Aplikujte na skvrnu vlažnou vodu s mýdlem. Až bude skvrna dostatečně nasáklá vodou, čistěte suchým čistým hadrem.

  2. odstraňovač skvrn

  Pokud skvrna nepustila, použijte odstraňovač skvrn. Řiďte se pokyny dávkování na výrobku. Čistěte skvrnu hadrem nebo měkkým kartáčkem. Nezapomeňte poté čistým vlhkým hadříkem zbavit postižené místo zbytků prostředku na odstraňování skvrn.

  3. pozor na chlór

  Pokud po předchozím kroku skvrna nepustila, použijte speciální odstraňovač skvrn. Nikdy nepoužívejte výrobky obsahující chlór – koberec by mohl změnit barvu. Řiďte se pokyny dávkování na výrobku. Čistěte od krajů skvrny směrem ke středu.

  4. specifické skvrny

  Pečlivě dodržujte pokyny a čištění si vždy nejprve vyzkoušejte na malé, ne příliš viditelné, ploše. Čistěte od krajů skvrny směrem ke středu.

  Dále doporučujeme vysávat koberce denně.