Vítejte v CSC

Týden zákaznického servisu

V rámci týdne zákaznického servisu oslavujeme naše zaměstnance, kteří každý den pomáhají našim zákazníkům. Letos byla tématem tohoto týdne „The Power of Service“ (Síla servisu). Tuto sílu jsme upevnili během pandemie koronaviru, která mnohým z nás obrátila život naruby.

Letošní rok byl náročným obdobím plným změn a výzev. Všechny požadavky našich zákazníků se ze dne na den přesunuly do online prostředí a zákaznická centra se ve všech zemích, kde JYSK působí, z ničeho nic stala jediným kontaktním místem. 

Vzniklou situaci popisuje Charlota da Silva, manažerka oddělení zákaznického servisu pro JYSK Česká republika a Slovensko:

"Bylo to období náročné jak pro nás, tak pro naše zákazníky. Nikdo zpočátku nevěděl, co bude zítra, natož pak za týden. Denně nám přicházelo několik stovek požadavků od zákazníků, které jsme museli vyřídit, ačkoliv jsme k tomu nebyli personálně uzpůsobeni. Náš tým se proto během pár měsíců rozrostl z 9 členů na stávajících 16. Díky pomoci kolegů napříč všemi odděleními JYSKu v České republice a na Slovensku jsme se stali silnějšími a semknutějšími než kdy dřív."

Jednou z nejvýraznějších změn, které nás potkaly, byla nutnost vzdálené práce z domova. Většina týmu pracovala z různých míst, proto bylo potřebné naučit se vést tým na dálku. Celkově bylo nutné přizpůsobit se nové situaci, podřídit jí jak organizaci denních činností, tak způsob společné komunikace.

"Největším úskalím byla izolace jednotlivých kolegů v jejich domovech. Proto jsme se pravidelně setkávali v rámci tzv. Kávy online, při které jsme díky videohovoru konverzovali tak, jako bychom se viděli naživo," říká Charlota.

Říká se, že všechno zlé je k něčemu dobré. Co dobrého nám tedy pandemie přinesla?

"Především uvědomění, že dobrá spolupráce dělá silný tým. Naučili jsme se hledat nová řešení a poskytovat tak našim zákazníkům ještě lepší servis. Díky mnohdy vypjatým situacím jsme odolnější a trpělivější. Věřím, že po této zkušenosti nás jen tak něco nerozhodí a jsme připraveni na nové výzvy, které nás čekají," dodává Charlota.

          

Vítejte v CSC

Vítejte v CSC

 

 

Týden zákaznického servisu

Na Týden zákaznického servisu se těší celá centrála v Praze. Kolegové ze zákaznického servisu jsou při přípravách kreativní. Letos nazdobili celou centrálu a připravili soutěže se sladkými výhrami.