Bambusový lustr nad jídelním stolem a ratanová stolní lampa

Váš domov v novém světle

Rozzařte tmavé zimní dny. Dekorativní osvětlení dokáže snadno změnit náladu v místnosti a oživit interiér bez náročných změn.

Přineste světlo do tmavých dní

Zima může být dlouhá a tmavá, ale s malými doplňky můžete doma vytvořit útulnou a teplou atmosféru, díky které vám bude zima připadat o něco kratší.


Dekorativní stolní lampu ALBERT můžete umístit na poličky, konzolové i noční stolky. Stínidlo lampy je vyrobené z ratanu, které dodává teplé světlo a vytváří krásný stínový efekt.

Pokud potřebujete trošku více světla, můžete přidat stojací lampu DANI, která je vyrobená z bambusu a je tak ideálním osvětlením do tmavších koutů.  

Lampa DANI bude dostupná od 18. ledna.

Béžová stojací lampa
Stojací lampa KRISTOF V145 cm ocel
1000 Kč/ks
1699 Kč /ks
Sleva 41%


Další krásná stojací lampa je KRISTOF. Design je klasičtější a elegantnější a proto se lampa hodí do většiny domácností. Výška lampy KRISTOF rozšíří světlo dále do místnosti. Použijte ji jako doplněk ke stropnímu svítidlu. Ideálně vedle vašeho oblíbeného místa na čtení.

Vytvořte si doma hygge s dekoračním osvětlením

Se správnými svítidly si můžete vytvořit domov plný atmosféry. Zima nás láká spíše zůstat doma a odpočívat. Přes okna nedostáváme dost přirozeného světla a jediný světelný zdroj, kterým je často jen lustr, však nestačí.
 

Tři bambusové lustry nad jídelním stolem


Umístěte několik lustrů vedle sebe a vytvořte optimální osvětlení jídelny. Lustr SIGVARD je vyrobený z bambusu, takže upoutá pozornost a je moderním doplňkem domácnosti.

Černá stolní lampa v pracovně
Stolní lampa PATRIK Ø14xV45 cm černá
500 Kč/ks
649 Kč /ks
Sleva 23%


Pokud chcete vytvořit útulnou atmosféru v místnosti, je dobré použít různé zdroje světla, které pomůžou vytvořit pocit hloubky v místnosti. Stolní lampu PATRIK můžete použít v pracovně, ale skvěle se hodí i na poličku nebo do knihovny v obývacím pokoji.


Svíčky jsou útulné a dekorativní doplňkové zdroje světla. Pokud chcete maximalizovat "hygge" atmosféru, zapalte několik svíček a rozmístěte je po domě a rozzařte tak tmavší kouty.

Objevit více

Trendy barvy na léto

Přivítejte doma teplo jara

Oblíbené lampy naší nákupčí

Oblíbené košíky specialistky na domácí potřeby