Váš domov v novém světle

Váš domov v novém světle

Rozzařte tmavé zimní dny. Dekorativní osvětlení dokáže snadno změnit náladu v místnosti a oživit interiér bez náročných změn.

Přineste světlo do tmavých dní

Zima může být dlouhá a tmavá, ale s malými doplňky můžete doma vytvořit útulnou a teplou atmosféru, díky které vám bude zima připadat o něco kratší.

Stolní a stojací lampa


Dekorativní stolní lampu ALBERT můžete umístit na poličky, konzolové i noční stolky. Stínidlo lampy je vyrobené z ratanu, které dodává teplé světlo a vytváří krásný stínový efekt.

Pokud potřebujete trošku více světla, můžete přidat stojací lampu DANI, která je vyrobená z bambusu a je tak ideálním osvětlením do tmavších koutů.  

Lampa DANI bude dostupná od 18. ledna.

Béžová stojací lampa


Další krásná stojací lampa je KRISTOF. Design je klasičtější a elegantnější a proto se lampa hodí do většiny domácností. Výška lampy KRISTOF rozšíří světlo dále do místnosti. Použijte ji jako doplněk ke stropnímu svítidlu. Ideálně vedle vašeho oblíbeného místa na čtení.

Vytvořte si doma hygge s dekoračním osvětlením

Se správnými svítidly si můžete vytvořit domov plný atmosféry. Zima nás láká spíše zůstat doma a odpočívat. Přes okna nedostáváme dost přirozeného světla a jediný světelný zdroj, kterým je často jen lustr, však nestačí.
 

Tři bambusové lustry nad jídelním stolem


Umístěte několik lustrů vedle sebe a vytvořte optimální osvětlení jídelny. Lustr SIGVARD je vyrobený z bambusu, takže upoutá pozornost a je moderním doplňkem domácnosti.

Černá stolní lampa v pracovně


Pokud chcete vytvořit útulnou atmosféru v místnosti, je dobré použít různé zdroje světla, které pomůžou vytvořit pocit hloubky v místnosti. Stolní lampu PATRIK můžete použít v pracovně, ale skvěle se hodí i na poličku nebo do knihovny v obývacím pokoji.

Dekorativní svíčky a svícny


Svíčky jsou útulné a dekorativní doplňkové zdroje světla. Pokud chcete maximalizovat "hygge" atmosféru, zapalte několik svíček a rozmístěte je po domě a rozzařte tak tmavší kouty.

Objevit více

Nové dekorace, které doporučuje nákupčí v JYSKu

Přivítejte jaro s jemnými zeleno-modrými odstíny

Barva roku

V záři reflektorů: série EGELEV

Najít nejbližší prodejnu JYSK

Nechte si poradit od našeho personálu a objevte širokou nabídku na prodejně JYSK.