Boxspring postel - komplet s nohami, roštem a vrchní matrací

Koupí boxspring (kontinentální) postele si zajistíte nejen pohodlí a komfort při spánku, ale také elegantní a moderní vzhled vaší ložnice. Tyto postele v sobě spojují výhody pružinových a pěnových matrací. V nabídce JYSKu naleznete kontinentální postele v různých rozměrech od kompaktních jednolůžek až po prostorné dvoulůžkové modely ve velikostech: 90x200, 140x200, 160x200 a 180x200. Tato variabilita vám umožňuje vybrat si takovou postel, která ideálně zapadne do vašeho prostoru a splní všechny vaše požadavky na komfort a funkčnost. Aby byl vzhled vaší kontinentální postele dokonalý, doporučujeme ji doplnit stylovým postelovým čelem. V nabídce JYSKu najete i další produkty, které vám zajistí kvalitní spánek, jako jsou kvalitní přikrývky nebo polštáře

Boxspring postel má mnoho výhod

Boxspring (kontinentální) postel není pouze pěkný kus nábytku - ale chytrá volba, která se spojuje jak design tak komfort. Obvykle se skládá z dřevěného rámu, matrace a vrchní matrace. Vrchní matrace u boxspring postelí překrývá obě matrace, nepříjemný předěl mezi matracemi tak zmizí a vy tak můžete pohodlně spát. Boxspring postele obsahují také nohy - dřevěné či kovové. Z barev můžete vybrat světle či tmavě šedou - postel tak zapadne do jakékoli ložnice.

Kupte si k boxspring posteli také postelové čelo 

Čela postele nejsou součástí našich boxspring postelí. Pokud v posteli často sedíte, například při čtení nebo pozorování televize, koupi postelové čela vám doporučujeme. Postel tak bude pohodlnější a bude vypadat elagantněji.