Boxspring postel - komplet s nohami, roštem a vrchní matrací

Koupí boxspring (kontinentální) postele vyřešíte 3 mouchy jednou ranou, jedná se totiž o kompletní postel, která je většinou složená z dřevěného rámu, matrace a vrchní matrace. Spojuje v sobě výhody pružinových a pěnových matrací v jednom, elegantním provedení. Nabízíme je v rozměrech jednolůžek i dvoulůžek: 90x200, 140x200, 160x200 a 180x200. Stačí si vybrat.

Nezapomeňte kontinentální postel doplnit i o pěkné stylové postelové čelo.

8 výrobky/výrobků
  8 výrobky/výrobků

  Boxspring postel má mnoho výhod

  Boxspring (kontinentální) postel není pouze pěkný kus nábytku - ale chytrá volba, která se zaměřuje na design a komfort. Skládá se z dřevěného rámu, matrace a vrchní matrace. Vrchní matrace navíc překrývá obě matrace, nepříjemný předěl mezi matracemi tak zmizí a vy můžete pohodlně spát a převalovat se.

  Boxspring postele obsahují také nohy - dřevěné či kovové. Z barev můžete vybrat světle či tmavě šedou - postel tak zapadne do jakékoli ložnice.

  Kupte si čelo postele pro větší pohodlí

  Čela postele nejsou součástí našich boxspring postelí. Pokud rádi sedíte v posteli a díváte se na televizi nebo čtete knihu, koupi postelové čela vám doporučujeme. Kromě toho, že bude postel pohodlnější, postelové čelo dodá ložnici i stylový vzhled.