Postelová čela pro stylovou ložnici

Doplňte svou boxspring postel o moderní postelové čelo a ochraňte tak stěnu za postelí. Postelové čelo je navíc skvělým a levným způsobem, jak oživit ložnici a udělat z postele ještě větší středobod ložnice.

Nabízíme rozměry 90x200, 140x200, 160x200 a 180x200 - tedy přesně takové, které sedí k vaší posteli. Vybírejte ze světle šedé až černé barvy a máme také čelo ze dřeva.

Stylová ložnice s postelovým čelem

První věc, kterou uvidíte při vstupu do ložnice, je postel, tak proč ji neoživit? Pomocí postelového čela dodáte své ložnici osobitý nádech. Čelo postele je často přehlíženým kusem nábytku v interiéru, přitom dokáže postel úžasně pozvednout na jiný level a zároveň ji sladí se zbytkem pokoje. Doplňte postelové čelo o pár krásných dekoračních polštářů a výsledkem bude krásná a luxusní ložnice.

Postelové čelo představuje luxus a pohodlí

Postelové čelo má mnoho výhod:

Útulná ložnice - postelové čelo je stylový prvek, který ložnici může zcela proměnit. Postel se stává atraktivnější a můžeme vám zaručit, že pokud si jednou pořídíte postelové čelo, už si život bez něj nedokážete představit.

Ohrana zdi - díky postelovému čelu chráníte zeď za postelí. Váš polštář například může zanechat na zdi skvrny díky potu a mastným vlasům. Pokud rádi v posteli sedíte při četbě knížky či sledování televize, po čase na zdi najdete otlačeniny či šmouhy. Tomu všemu se vyhnete pomocí postelového čela.

Pohodlí - opřete se pohodlně o postelové čelo, které je měkčí a teplejší než holá zeď. Už nemusíte hledat dostatečně velký polštář, o který se opřít. Postelové čelo se o pohodlí postará.

Vyhněte se zimě - pokud je vám v noci často zima a postel máte zároveň umístěnou u studené venkovní zdi, postelové čelo může být skvělým řešením, jak nemrznout.