Postelová čela pro stylovou ložnici

Doplňte svou boxspring postel o moderní postelové čelo a ochraňte tak stěnu za postelí. Postelové čelo je navíc skvělým a levným způsobem, jak oživit ložnici a udělat z postele ještě větší středobod ložnice.

Nabízíme rozměry 90x200, 140x200, 160x200 a 180x200 - tedy přesně takové, které sedí k vaší posteli. Vybírejte ze světle šedé až černé barvy a máme také čelo ze dřeva.

7 výrobky/výrobků
  7 výrobky/výrobků

  Postelové čelo představuje luxus a pohodlí

  Postelové čelo má mnoho výhod:

  Útulná ložnice - postelové čelo je stylový prvek, který ložnici může zcela proměnit. Postel se stává atraktivnější a můžeme vám zaručit, že pokud si jednou pořídíte postelové čelo, už si život bez něj nedokážete představit.

  Ohrana zdi - díky postelovému čelu chráníte zeď za postelí. Váš polštář například může zanechat na zdi skvrny díky potu a mastným vlasům. Pokud rádi v posteli sedíte při četbě knížky či sledování televize, po čase na zdi najdete otlačeniny či šmouhy. Tomu všemu se vyhnete pomocí postelového čela.

  Pohodlí - opřete se pohodlně o postelové čelo, které je měkčí a teplejší než holá zeď. Už nemusíte hledat dostatečně velký polštář, o který se opřít. Postelové čelo se o pohodlí postará.

  Vyhněte se zimě - pokud je vám v noci často zima a postel máte zároveň umístěnou u studené venkovní zdi, postelové čelo může být skvělým řešením, jak nemrznout.