LUNDEOdkládací stolek LUNDE Ø33 latté
| Typ | Odkládací stolek |
|---|---|
| Tvar | Kulatý |
| Materiál | Plsť, MDF deska je vyrobena z tence řezaných dřevěných vláken s přídavkem lepidla. |
| Materiál | Nástavec: MDF deska je vyrobena z tence řezaných dřevěných vláken s přídavkem lepidla. MDF deska je vyrobena z tence řezaných dřevěných vláken s přídavkem lepidla. |
| Ošetření | Nátěr |
| Barva | latte |
| Rozměry po složení | Průměr: 33 cm, Výška: 45 cm |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 38 cm, Délka: 39 cm, Výška: 17 cm |
| Hmotnost | 3 kg |
| Počet balení | 1 |
| Ekologický a zdravotní certifikát | Všechny lesnické suroviny použité ve výrobcích s tímto označením pocházejí z lesů, které byly kontrolované nezávislou třetí stranou, aby se potvrdilo, že jsou spravovány podle přísných sociálních a environmentálních standardů FSC®. Hledejte výrobky s označením FSC na prodejnách i online. |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Designový stolek
Je úžasným osvěžením interiéru. Úžasné zpracování i barva.
Jméno: Markéta Hradilová
Schöner Tisch
Der Tisch ist ein kleines Highlight. Tolle Farbe und schön verarbeitet. Preis top
Jméno: Nathalie
Масичка
Много ми харесва, подарих я за коледа и сега ще си взема и за мен. Единствено цвета на масичката не отговаря от снимка, която е изложена тук, по тъмен е
Jméno: Ivanka
Bellissimo
É molto elegante, i pezzi della base sono divisi quindi è possibile anche pitturare in modo alternato i pezzi
Jméno: Morena
Perfect DIY plantentafeltje
Ik heb dit leuke tafeltje gebruikt om in de kleur van mijn muren te verven en de bollen te beplakken met 'discobalstickers'. Dat maakt hem nog leuker en uniek.
Jméno: Karlijn
Foarte practica
Vine in 4 piese. Are tot ce iti trebuie pentru montaj,inclusiv imbus.mi.a luat 3 minute sa o montez.recomand
Jméno: Tibi
Stolik
Uwielbiam ten stolik,ma super wymiary ,fajny kolor,forma bardzo ciekawa.użytkuje od 2 miesięcy..nic się nie dzieje,chociaż tego się obawiałam.. i ta cena
Jméno: Sylwia
Superba
O masuta foarte frumoasa, recomand! Pret excelent
Jméno: Carmen
Foarte mica si draguta
Ne place. E draguta, usor de montat si usoara.
Jméno: Client
Stolik
super stolik , przy kanapie lub jako kwietnik ,piękny kolor i jakość,polecam !!
Jméno: Reni
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

