FERRITSLEVPolohovací křeslo FERRITSLEV béžový potah
Potah. Sedadlo s taštičkovými pružinami a pěnovou výplní. Opěradlo s pěnovou výplní. S plynulým naklápěcím mechanismem a zabudovanou podnožkou. Nohy z masivního dřeva. Š90×V105×H93 cm
| Typ | Polohovací křeslo |
|---|---|
| Materiál | Pěna, Překližka, Polyester, Polyuretanová pěna, Masivní kaučukovník, Ocel |
| Materiál | Sedadlo: Pěna, Překližka, Polyester, Ocel, Opěradlo: Pěna, Překližka, Polyester, Područky: Pěna, Překližka, Polyester, Nohy: Masivní kaučukovník |
| Konstrukce | Překližka |
| Sedadlo | Látka: Polyester, Materiál pěny: Polyuretanová pěna, Hustota pěny: 25 kg/m³ |
| Opěradlo zad | Látka: Polyester, Materiál pěny: Polyuretanová pěna, Hustota pěny: 25 kg/m³ |
| Područky | Látka: Polyester, Materiál pěny: Polyuretanová pěna, Hustota pěny: 25 kg/m³ |
| Nohy | Masivní kaučukovník |
| Náplň | 100 % polyester, 100 % polyester |
| Materiál potahu | 100% polyester |
| Barva | béžová |
| Funkce | Vestavěná opěrka na nohy, Mechanismus pro plynulé naklápění |
| Pružinová vložka | Taštičkové pružiny |
| Rozměry po složení | Šířka: 90 cm, Výška: 105 cm, Hloubka: 93 cm |
| Výška sedadla | 47 |
| Hloubka sedadla | 51 |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 77 cm, Délka: 92 cm, Výška: 65 cm |
| Hmotnost | 33 kg |
| Maximální zátěž | 110 kg |
| Max. nosnost sedadla | 110 kg |
| Počet balení | 1 |
| Ekologický a zdravotní certifikát | FSC® 100% |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Fåtölj
Jag tycker att färgen stämmer, den känns hög när man sitter i den och ganska stum men den är också helt ny. Jag är jätte nöjd!
Jméno: Elli
Eugenio
Comprada hace 3 semanas. Fácil de montar, cómoda, ligera, elegante y a buen precio. Muy contentos con la compra. Eso sí, el respaldo debería ser algo más alto.
Jméno: Eugenio
Extrem de comod, material foarte slab
Are 5 luni, folosire normală, adică stat pe el în fiecare seară. Materialul din zonele care intră în contact cu corpul au urme vizibile de utilizare. Comparabil cu altă mobila cu scop similar, de la un competitor, este mult mai slab pe partea de textil. Canapeaua de la competitor are 6 ani și arată perfect, ambele produse sunt crem.
Jméno: Stefan
Ivan
Savršeno!!!
Jméno: Ivan
Fotelja
Odlična fotelja. Uslužno osoblje.
Jméno: Dubravka
Крісло
Надзвичайно зручне, якісно зроблене крісло! Зібрали за декілька хвилин. Хочемо купити ще одне тепер)
Jméno: Людмила
Sehr zufrieden, sehr komfortabel
Hab den Sessel nun seit mehr als einer Woche. Aufbau war sehr einfach. Fühlt sich sehr gut an. Man kann stundenlang draufsitzen. Es lässt sich in zwei Stufen einstellen und ist auch in der Liege sehr komfortabel. Sitz und Armlehnen sind etwas härter aber finde das umso besser. Bin sehr zufrieden!
Jméno: Ogulcan
Udobnost
Vrijednost kvalitete
Jméno: Tina
Fin stol
Veldig fornøyd med stolen . God å behagelig stol , til en billig pris
Jméno: Bente
Skøn lænestol
Dejlig lænestol, som man sidder rigtig godt i. Meget nem at samle. Dejlig lyst stof. Er 100% tilfreds.
Jméno: Per Gammerath
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.
