Odpočiňte si v pohodlném křesle

Je něco lepšího než sednout si do pohodlného křesla s podnožkou s novinami či knížkou v ruce a šálkem kávy po náročném dni? Křesla představují místo pro odpočinek a relaxaci. Žijeme v hektické době, takže když máme šanci odpočívat, měli bychom ji plně využít. Ať už vám vyhovuje více moderní a elegantní křeslo, které doplňuje vzhled vašeho obývacího pokoje, velké relaxační křeslo s podnožkou, nebo houpací křeslo, z nabídky níže si určitě vyberete.

Nabízíme polohovací křesla s nastavitelnou opěrkou zad či ušáky. A kdo shledáváte béžovou, šedou či černou barvu nudnou, nebuďte smutní, pro vás máme pár výraznějších kousků v modré, zelené a či oranžové barvě.

Své křeslo pak můžete doplnit o dekorační polštářek a pléd.

Na co myslet při koupi nového křesla

Před nákupem si dobře promyslete, proč si křeslo pořizujete a k čemu přesně bude sloužit. Toužíte po multifunkčním křeslu? Líbí se vám více látkové, či kožené? Budete na křeslu spíše relaxovat, a tak by se vám hodilo křeslo s podnožkou? Nezapomeňte zvážit následující body:

  • výška zádového opěradla
  • materiál a barva
  • pohodlí a kvalita
  • rozměr
  • mělo by mít opěrátko na ruce či podnožku? 
  • umístíte křeslo do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice?

Kožená či koženková křesla?

Kožená křesla jsou praktická, protože jsou jednoduchá na údržbu. Ve většině případů mají také dlouhou životnost a stárnou elegantně. Nepravá kůže je odolná proti opotřebení, ale nevydrží to, co kůže pravá. K čištění by se nadto neměly používat jakékoli chemikálie, impregnace či čisticí prostředky, pouze mokrý hadr.