KASTRUPJídelní židle KASTRUP pískový potah/přírodní dub
Jídelní židle s tvarovaným sedadlem a připevněným polstrem v ladící pískové barvě. Nohy z masivního dřeva. Dřevo je lakované kvůli větší odolnosti.
| Materiál | Plsť, PP (polypropylen), Polyester, Polyuretanová pěna, Masivní dub, Ocel |
|---|---|
| Materiál | Sedadlo: PP (polypropylen), Polyester, Polyuretanová pěna, Opěradlo: PP (polypropylen), Polyester, Polyuretanová pěna, Nohy: Masivní dub |
| Konstrukce | Ocel |
| Sedadlo | Látka: Polyester, Materiál pěny: Polyuretanová pěna, Hustota pěny: 24 kg/m³ |
| Opěradlo zad | Látka: Polyester, Materiál pěny: Polyuretanová pěna, Hustota pěny: 24 kg/m³ |
| Ošetření | Lakované |
| Čalounění | Sedadlo a opěradlo |
| Barva | písková, přírodní dub |
| Rozměry po složení | Šířka: 49 cm, Výška: 82 cm, Hloubka: 57 cm |
| Výška sedadla | 48 |
| Hloubka sedadla | 41 |
| včetně područek | Ne |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 45 cm, Délka: 57 cm, Výška: 49 cm |
| Ekologický a zdravotní certifikát | FSC® 100% |
| Hmotnost | 5 kg |
| Testované do | 110 kg |
| Maximální zátěž | 110 kg |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Židle
Objednal jsem si židli a bylo to rychle a proto dávám 5 *z 5
Jméno: Marek
Strašný
Nepodařilo se nam ji ani po hodině smontovat, protoze diry v podnozi jsou vyvrtane na křivo a tim padem tam šroub neprojde. Navic šrouby jsou velmi nekvalitni a za chvili ztrací závit.
Jméno: Marketa
Židle
Hezká a pohodlná židle. Sestavení snadné a rychlé.
Jméno: Pavla
Fin stol
Skön stol ,
Jméno: Feriyal
Scaune
Calitate super buna la ce preț le- am găsit la reducere
Jméno: Gianina
Elégedett vagyok
Kényelmes a szék,megfelelő minden szempontból.
Jméno: György
Good
The chairs are quite comfortable. I liked that they came with felt pads for the legs, so you don't have to worry about scratching your floor. I got these chairs on sale, but I'm not sure I'd buy them at full price.
Jméno: Mary
Найгірша якість стільців
Купив такий стілець. Найгірша серія зі всіх що взагалі є. Ще купив на кухню 4 стільця комплектом. З вигляду красиві, до того моменту поки не почнеться експлуатація. Вся проблема в ніжках. Вони настільки ніжні, що навіть просто совати ними не можна. А як зламається то ніде не купиш їх. Дуже розчарований. Не варто своїх грошей
Jméno: Денис
Esszimmerstuhl
Sehr gut
Jméno: Heidi Walser
Superbe
Am comandat 4 scaune care mi se par minunate. Sunt foarte calitative și moderbe. Recomand cu toată încrederea!
Jméno: Mihaela
ROYAL OAK – Dub pro každého
ROYAL OAK je skupina interiérového nábytku vyrobeného z vysoce kvalitních dubových komponentů, který je nejen krásný, ale i cenově dostupný.
Od svého založení v roce 2004 je značka ROYAL OAK symbolem vysoké kvality a zárukou, že produkt, který kupujete, je vyroben ze skutečného dubu v podobě dubové dýhy nebo masivního dubu.
Kombinace masivu a dýhy umožňuje výrobkům ROYAL OAK pokrýt všechny cenové kategorie a nabídnout něco pro každého.
Jméno, které značka sdílí s golfovým hřištěm v dánském městě Jels, svědčí o jejím spojení s přírodou, což je patrné také ve výběru přírodních materiálů. ROYAL OAK nabízí odolné výrobky, nadčasový design a adekvátní hodnotu za peníze.
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.
