STORDZahradní křeslo STORD šedá
Zahradní křeslo z hliníku a umělého ratanu. Plynulé sklápění opěradla a podnožky. Vč. luxusních polstrů s odolným strukturově tkaným polyesterovým potahem. Š66xV102xH78 cm
| Rozměry po složení | Šířka: 66 cm, Výška: 102 cm, Hloubka: 78 cm |
|---|---|
| Výška sedadla | 43 |
| Výška područky u křesla | 60 cm |
| Hmotnost | 11,7 kg |
| Materiál | Konstrukce: Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. |
| Krytky na nohy | Polypropylen |
| Polštář | |
| Sedák | Látka: 100 % polyester, Náplň: Polyuretanová pěna/100% polyester, vlákno, Hustota pěny: 25 kg/m³, Vnitřní vložka: 100% polypropylen, Praní: Ne, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Skvrny lze čistit vodou |
| Bederní polštář | Látka: 100 % polyester, Náplň: 100% polyesterové vlákno, Vnitřní vložka: 100% polypropylen, Praní: Ne, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Skvrny lze čistit vodou |
| Funkce | Vysoké opěradlo , Hydraulický píst, Plynulé naklápění opěradla a podnožky |
| Vybavení | Vhodné na balkon |
| Ošetření | Práškový lak ochraňuje kov před opotřebením a rzí. Práškové lakování je to proces nanášení ochranné vrstvy zbarveného laku na kov. |
| Barva | šedá |
| Testované do | 110 kg |
| Včetně | Luxusní polstr s odolným strukturově tkaným potahem |
| Bez údržby | Ano |
| Návod k sestavení | Sestavené |
| Péče | Nevyžaduje údržbu. Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Použití | do exteriéru |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Spokojenost
Křeslo je velmi pohodlné, příjemné na sezení. Kvalitně provedené. Vloni jsem koupila jedno a letos druhé.
Jméno: Michaela
KŘESLA STORD
Pohodlná, lehká přitom bytelná
Jméno: Daniela P.
Spokojenost
Pohodlné
Jméno: Andrea
Pohodlné pro každého
Koupili jsme si tato křesla na terasu a jsme moc spokojení: křesla jsou pohodlné pro celou naši rodinu, což je výškové rozpětí 150 až 180 cm, pro 185+ přijdou asi trochu kratší, ale jinak jsou výborná v bederní oblasti také. Polstrování je příjemné, ale za horkých podmínek je hřejivejší než bych si přál. Doporučuji
Jméno: Konstantin
polohovací křeslo z umělého ratanu
skvělé posezení, bohatý pohodlný polstr, krásné na pohled
Jméno: Radka
Pohodlne
Stabilni,prostorne a pohodlne..jsme moc spokojeni!
Jméno: Hana
Pohodlné.
Moc dobré posezení!
Jméno: Marek
souprava
na 100% parádní není co vytknout
Jméno: Jitka
Top service
Fijne stoel en super goed geholpen door de klantenservice. Top service geleverd en heel erg behulpzaam. Een pluim hiervoor!
Jméno: Debbie van spreeuwel
Dålig kvalité
Köp inte dessa stolar! Jysk borde ha slutat köpa in dessa för länge sedan. Redan efter andra säsongen började båda stolarna vittra sönder. Dom tål uppenbarligen inte att stå ute trots att de varit försedda med stolsskydd. Nu är stolarna redan redo för tippen. Tyvärr har vi ej kvittot kvar annars hade vi reklamerat stolarna. Urkass kvalité!
Jméno: Lars
JUTLANDIA - Skandinávský život pod širým nebem
Udělejte si pohodlnější léto s kvalitními zahradními výrobky JUTLANDIA®, které spojují současný design s funkčností za vynikající cenu.
Ať už zařizujete slunné místo na zahradě, snažíte se přenést pohodlí obývacího pokoje na terasu nebo zakládáte městskou zahrádku na balkoně, správné řešení naleznete u značky JUTLANDIA. Sortiment zahrnuje klasický design i oblíbené sezónní kousky, vše ve skandinávském duchu.
Velká část zahradního nábytku JUTLANDIA je bezúdržbová. Značka nabízí i dřevěný zahradní nábytek s certifikátem FSC®. Certifikace znamená, že dřevo bylo získané ze zodpovědného obhospodařování lesů, které zajišťuje správné podmínky pro přírodu, zvířata a místní obyvatele.
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

