FASTERHOLTLavice FASTERHOLT Š138xH61 šedá
Zahradní lavice z oceli, umělého dřeva a umělého ratanu. Š138×V86×H61 cm
| Rozměry po složení | Šířka: 138 cm, Výška: 86 cm, Hloubka: 61 cm |
|---|---|
| Výška sedadla | 45 |
| Výška područky u křesla | 65 cm |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 127 cm, Délka: 71 cm, Výška: 17 cm |
| Hmotnost | 12,6 kg |
| Materiál | Konstrukce: Ocel, Opěradlo: Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělé dřevo je bezúdržbový syntetický materiál s přirozeně vypadající strukturou dřeva. Je vyrobeno z plastu, jako je polystyren, který tvoří odolný materiál odolný proti povětrnostním vlivům. Je chráněno proti UV záření, což zajišťuje barevný povrch. |
| Krytky na nohy | Polypropylen |
| Osoby | 2 |
| Vybavení | Vhodné na balkon |
| Ošetření | Práškový lak ochraňuje kov před opotřebením a rzí. Práškové lakování je to proces nanášení ochranné vrstvy zbarveného laku na kov. |
| Barva | šedá |
| Testované do | 220 kg |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Péče | Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Použití | do exteriéru |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Lavice
Šílená montáž. Hloupé řešení šroubů, které jsou potřeba dát přesně, ale na místa se nedá dobře dostat a nedoléhají na sebe!
Jméno: Andrea
Lavice pro dva
Lavice vypadá dobře ,na menší lodžii ideální. Podrobny návod na montáž s nářadím. Konstrukce vypadá že je pevná.
Jméno: Petr
Spokojenost
Hezká pohodlná ve slevě i dobrá cena
Jméno: Irena
lavice
vše v pořádku
Jméno: Ivana
Fasterholt
Lavice velikosti odpovídá přesně prostoru, do kterého jsem ji chtěla dát. Montáž byla trochu složitější, do některých míst se hůř dostává. Lavice je pohodlná, i s výškou přes 1,70 m se na ni dobře sedí.
Jméno: RM
Hajosi muutamassa vuodessa
Ei muuten mitään valittamista, mutta hajosi 2-3 vuodessa. Tämän pitäisi kestää aurinkoa mutta ilmeisesti näin ei ole.
Jméno: Moro
Järkyttävä kasata
Muuten tuote on ihan siisti ja toimiva, mutta pulttien laatu jätti todella paljon toivomisen varaa. Kiristäessä kierreproput joko irtosivat kokonaan tai alkoivat vain pyöriä mukana, eikä kunnollista kiristystä saanut tehtyä lainkaan. Lopulta jouduin hakemaan rautakaupasta uudet pultit ja poraamaan reiät läpi, jotta penkin sai kasattua tukevasti. Tämän hintaluokan tuotteessa kiinnitystarvikkeiden pitäisi ehdottomasti olla parempaa laatua.
Jméno: Niko
Puutarhapenkki
Tuote on juuri sellainen kuin piti. Hinta-laatusuhde kohdallaan.
Jméno: Heidi
Genau, was ich wollte!
Schnelle Lieferung, einfaches Zusammenbauen! Leicht und doch sehr stabil. Passende Auflagen noch geholt, aber auch ohne die sehr bequem. Empfehlenswert!
Jméno: Katharina Obi-Okoye
Поръчка онлайн
Бърза доставка, перфектна опаковка. Любим магазин. Благодаря.
Jméno: Милена Цончева
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

