HJORTEMOSEPergola HJORTEMOSE Š3xD3xV2,3 m světle šedá
Zdokonalte své venkovní prostory s pergolou HJORTEMOSE. Tato stylová zahradní pergola má nastavitelnou voděodolnou střechu s UV ochranou a ocelový rám. Poskytne vám stín k odpočinku i zahradní akce. Š3×D3×V2,3 m
Vlastnosti
- Nastavitelná střecha: Potah můžete můžete nastavit a vytvořit tak stín podle svých potřeb
- Voděodolná: Střecha je odolná vůči mírnému dešti a rose
- Rám z oceli: Pevný a odolný
- Včetně kolíků a lan: Pergolu s nimi snadno upevníte k travnatému povrchu
- Vytvořte si útulné venkovní prostředí: Skvělá pro zahradní akce i odpočinek
Nastavitelná střecha
Pergola HJORTEMOSE má nastavitelný střešní potah, který se přes střechu snadno natáhne a zase stáhne pomocí připevněných popruhů. Díky tomu si můžete vybrat, jestli si chcete užívat slunečního světla, nebo zůstat ve stínu.
UV ochrana
Polyesterová tkanina má UV ochranu, což znamená, že ji můžete vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí barvy.
Voděodolná
Nastavitelná střecha je voděodolná, což znamená, že odolá mírnému dešti a rose. Díky tomu si můžete vychutnat čerstvý vzduch i za všech okolností.
Ocelový rám včetně kolíků a lan
Pergola má pevný práškově lakovaný ocelový rám, který poskytuje dobrou stabilitu. Rám lze bezpečně ukotvit k travnatému povrchu pomocí přiložených lan a šroubků.
Vytvořte si útulné venkovní prostředí
Pergola nabízí skvělé prostředí pro venkovní akce nebo prostě jen odpočinek na vaší zahradě. Vytvořte si útulné venkovní prostředí tím, že doplníte například zahradní nábytek, květináče s rostlinami, venkovní koberce a venkovní osvětlení. Díky rozměrům Š3×D3×V2,36 m nabízí pergola dostatek prostoru pro vaši sestavu zahradního nábytku nebo sedací soupravu.
| Rozměry | Šířka: 300 cm, Délka: 300 cm, Výška: 230 cm |
|---|---|
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 14.5/21.5 cm, Délka: 228/298 cm, Výška: 14.5/13 cm |
| Hmotnost | 15/28 kg |
| Tyče | Ocel |
| Tyč | Ocel |
| Nosník | Ocel |
| Plachta | 100% polyester |
| Barva | světle šedá |
| Vodní sloupec | 1000 mm/cm² |
| Vlastnosti | UV ochrana, Vodoodpudivý |
| Včetně | Kolíky a lanka |
| Chrání přes UV zářením až na | 98 % |
| Ošetření | Práškový lak |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Péče | Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Super
Skvělý altán za málo peněz. Rychlá montáž, kterou jsme zvládli ve dvou lidech. Dodává zahradě příjemnou atmosféru.
Jméno: Denisa
Pergola
Vše v naprostém pořádku, snadné složení, čas ukáže co vydrží
Jméno: Petr
HJORTEMOSE Pergola HJORTEMOSE Š3xD3xV2,3 m světle šedá
SUPER Miluji tento typ pergoly, kdy si mohu sama rozhodnout sedět bud pod střechou, nebo volně... Mám již zkušenosti s podobnou na chatě, tato je za mě lepší, nebude se odhačkovávat plachta při dešti či větru, má nad staženou plachtou malou střížku, jednoduché roztahování bez tahání provázku, kvalitní plachta... Za mě DOPORUČUJI!!! Také dobrá kvalita samotné pergoly, jednoduchá stavba konstrukce.
Jméno: Poláková
Mooie pergola voor goede prijs
Mooie pergola die direct sfeer geeft aan je tuin. Beetje opleuken met hanglamp en je bent klaar voor de zomer! Makkelijk in elkaar te zetten, kwaliteit viel zeker niet tegen, toppertje!
Jméno: Ariane
Flott pergola!
Kjøpte denne til å ha over spisestue-seksjonen ute på verandaen og det er virkelig helt flott! Lett å sette opp når man er 2 stk, stabilt og flott å se på! Skygger veldig bra når sola står på. Kan absolutt anbefales!
Jméno: Lene Amundsen
Pergola
Prelepa, kvalitetna svaka preporuka.
Jméno: Dijana
Ana Fernández
Boa relación calidade-prezo, moi fácil de montar, estupendo servizo en JYSK Ferrol
Jméno: Ana Fernández
Пергола як затишок від негоди та спеки
Попілкувались заздалегідь, поки ще є у наявності. Наразі у квітні пергола захищає від зливи, а у подальшому буде від спеки. Це дуже гарне рішення коли немає місця для зберігання у зимку. Якість матеріалу бездоганна, легка у збірці, все в наявності. Родина у захваті.
Jméno: Ольга
Τεντα
Καταπληκτικη,στιβαρη,εχει μαγνητες να την κρατουν ανοικτη,εχει στεγασμενο παρκινγκ για την τεντα οταν κλεινει.
Jméno: Ευαγγελια
Genial
La estructura está genial, parece muy bien acabada y duradera. La tela igual.. tiene una calidad precio inmejorables
Jméno: Patricia
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.


