SKAUMA + FLYAbasicBoxspring postel 180x200 cm SKAUMA+FLYA Šedá-40 velmi tvrdá
Rozměry:
Doporučené výrobky
| Celková výška bez nohou | 50,5 cm |
|---|---|
| Rozměry | Šířka: 180 cm, Délka: 200 cm |
| Rozměry | 180x200 |
| Čelo | Bez |
| Tvrdost | Velmi tvrdá |
| Pružinová vložka | Bonell |
| Jádro vrchní matrace | Polyuretanová pěna |
| Barva matrace | Šedá-40 |
| Ekologický a zdravotní certifikát | FSC® 100%, OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Jakost | BASIC |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Specifikace - Boxspring postel 90x200 SKAUMA úl.prost. Šedá-40 velmi tvrdá
| Tvrdost | Velmi tvrdá |
|---|---|
| Postel se skládá z | 1 rám + 1 matrace |
| Čelo | Bez |
| Barva matrace | Šedá-40 |
| Úložný prostor | Pod matrací |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Pružinová matrace | |
| Rozmery | Šířka: 90 cm, Délka: 200 cm, Výška: 22,5 cm |
| Pohodlná vrstva 1 (odshora) | 20 mm polyuretanová pěna 25 kg/m³ |
| Pružinová vrstva 1 (odshora) | 13 cm bonell 2,4 |
| Pružinová vložka | Pružiny Bonell poskytují pevnou a relativně stabilní matraci. |
| Počet pružin/m² | 110 |
| Materiál potahu | 100% polyester // 64 % polypropylen/36 % polyester |
| Základna | |
| Rozměry | Šířka: 90 cm, Délka: 200 cm, Výška: 24 cm |
| Výška dřevěného rámu | 24 cm |
| Počet lamel | 0 |
| Barva | Šedá, Bílá |
| Instrukce | Otírejte vlhkým hadříkem |
| Potah | |
| Potah | 100% polyester // 64 % polypropylen/36 % polyester |
| Instrukce | Otírejte vlhkým hadříkem |
| Celkový rozměr | Šířka: 90 cm, Délka: 200 cm, Výška: 46,5 cm |
| Rozměry | 90x200 |
| Nohy a podstavce | Bez noh a podstavců |
| Balení - základna | Baleno v kartonové krabici |
| Balení - pružinová matrace | Baleno v kartonové krabici |
| Hmotnost | 38,4 kg |
| Ekologický a zdravotní certifikát | Všechny lesnické suroviny použité ve výrobcích s tímto označením pocházejí z lesů, které byly kontrolované nezávislou třetí stranou, aby se potvrdilo, že jsou spravovány podle přísných sociálních a environmentálních standardů FSC®. Hledejte výrobky s označením FSC na prodejnách i online. Tento produkt má certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100. To znamená, že každá složka prošla nezávislými testy institucí OEKO-TEX® a splňuje přísné limity pro škodlivé látky. |
| Jakost | BASIC |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Specifikace - Vrchní matrace 180x200 cm FLYA
| Druh matrace | Vrchní matrace |
|---|---|
| Rozměry | Šířka: 180 cm, Délka: 200 cm, Výška: 4 cm |
| Rozměry | 180x200 |
| Balené | Baleno v rolích v kartónu |
| Velikost balení | Šířka: 28 cm, Délka: 105 cm, Výška: 28 cm |
| Jádro | 30 mm polyuretanová pěna 25 kg/m³ |
| Složení jádra | Polyuretanová pěna |
| Potah | 100% polyester (100% recyklováno) |
| Materiál | Pletené, Tkané |
| Prošívání | 200 g/m² polyester |
| Barva | Bílá |
| Praní | 60 °C, pouze potah |
| Vybělené | Výrobek se nesmí bělit |
| Sušení v sušičce | Nesušit v sušičce |
| Žehlení | Nežehlit |
| Suché a mokré čištění | Výrobek nelze chemicky čistit |
| Instrukce | Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Ekologický a zdravotní certifikát | Tento produkt má certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100. To znamená, že každá složka prošla nezávislými testy institucí OEKO-TEX® a splňuje přísné limity pro škodlivé látky. |
| Jakost | BASIC |
| Hmotnost | 4,37 kg |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

