PARADISRozkládací pohovka PARADIS plyš krémová/barva dubu
Doporučené výrobky
3místná pohovka s plyšovým potahem. Pohovku lze snadno rozložit na lůžko. Sedadlo a opěradlo s pěnovou výplní. Nohy z masivního dřeva. Po rozložení 106x190 cm. Š209xV82xH83 cm
| Typ | 3místná rozkládací pohovka |
|---|---|
| Osoby | 3 |
| Materiál | Pěna, LVL, Překližka, Polyester, Masivní eukalyptus, Masivní kaučukovník, Ocel |
| Materiál | Sedadlo: Pěna, Překližka, Polyester, Opěradlo: Pěna, Překližka, Polyester, Područky: Pěna, Překližka, Polyester, Nohy: Masivní kaučukovník |
| Sedadlo | Látka: Polyester, Materiál pěny: Polyuretanová pěna, Hustota pěny: 25 kg/m³ |
| Opěradlo zad | Látka: Polyester, Materiál pěny: Polyuretanová pěna, Hustota pěny: 25 kg/m³ |
| Područky | Látka: Polyester, Materiál pěny: Polyuretanová pěna, Hustota pěny: 25 kg/m³ |
| Barva | krémová, přírodní dub |
| Vybavení | Plyšový potah je plyšová textilie, která se obvykle vyrábí z umělého vlákna, například polyesteru. Textilie má vyšší česaná vlákna, která svou hebkostí na dotek připomínají kožešinu. Plyšová textilie má různé textury a délku vlákna. |
| Rozměry po složení | Šířka: 209 cm, Výška: 82 cm, Hloubka: 83 cm |
| Výška sedadla | 44 |
| Plocha na spaní | Šířka: 106 cm, Délka: 190 cm |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 109 cm, Délka: 194 cm, Výška: 24 cm |
| Hmotnost | 45 kg |
| Maximální zátěž | 330 kg |
| Max. nosnost sedadla | 110 kg |
| Max. nosnost lůžka | 220 kg |
| Počet balení | 1 |
| Ekologický a zdravotní certifikát | Všechny lesnické suroviny použité ve výrobcích s tímto označením pocházejí z lesů, které byly kontrolované nezávislou třetí stranou, aby se potvrdilo, že jsou spravovány podle přísných sociálních a environmentálních standardů FSC®. Hledejte výrobky s označením FSC na prodejnách i online. |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Elegance, vkus a styl
Neuvěřitelně zapadla do nadčasového interiéru, je decentní, přesto zajímavým prvkem celku. Příjemný beránkový potahový materiál, kvalitní operky a sezení. Nadčasová, kvalitní a krásná pohovka.
Jméno: Vratislava
Pohovka Paradis
Užší při ležení v nerozloženém stavu.
Jméno: Jaroslav
Rozkládací pohovka
My Jsme spokojený s pohovkou, děkuji! fakt skvělá kvalita
Jméno: Javier Marroquin
Pohovka
Pohovka je výborná, pohodlná, dobrý úhel opěradla, snadno rozložitelná ke spaní.
Jméno: Štěpán
Sofá muy buena
Un sofá bonito, elegante y cómodo que una persona puede utilizar como cama . Excelente relación calidad-precio
Jméno: Anastasiia
alapvetően jó
Kényelmes, alapvetően masszív, szállítás is rendben volt. Két személy aludt rajta; katasztrófa volt a reggel, nem vagyok biztos abban, hogy egynek is kényelmes lenne. Ha nem nyitod ki, rendben van, ajánlom.
Jméno: G
Swietna
Cena/jakość wszystko świetne kanapa jest duża i po impregnacji jest od miesiąca używana a nie widać żadnych sladów
Jméno: Andrzej
Swietna
Cena/jakość wszystko świetne kanapa jest duża i po impregnacji jest od miesiąca używana a nie widać żadnych sladów
Jméno: Andrzej
Schönes und bequemes Schlafsofa
Das Schlafsofa ist insgesamt sehr schön und bequem. Die Verarbeitung wirkt stabil und hochwertig, und es lässt sich leicht auf- und umbauen. Einziger kleiner Punkt: Die Farbe ist etwas dunkler und gelblicher als erwartet, eher wie ein Vanilleton. Dennoch passt es gut in mein Wohnzimmer und erfüllt seinen Zweck sehr gut. Insgesamt bin ich zufrieden und würde es weiterempfehlen.
Jméno: Anosy Adrienn
Kanapa "PARADIS"
Świetna kanapa w niedrogiej cenie. Bardzo łatwo dostępna i szybka realizacja zamówienia. Dostawa była bardzo szybka, choć należy pamiętać, że jest ona realizowana za dodatkową opłatą. Łatwość montażu to ogromna zaleta – złożyłam ją w kilkanaście ( około 15 minut). Polecam!
Jméno: Nadiia
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.
