VARPELEVKancelářská židle VARPELEV černá síťovina/černá
Doporučené výrobky
Kancelářská židle VARPELEV je navržena tak, aby poskytovala kvalitní oporu během celého pracovního dne. Jde o typ židle, která je nastavitelná a poskytuje oporu, díky které se vám bude sedět pohodlně dlouhé hodiny. Díky nastavitelné opěrce a 1D nastavitelným područkám židle poskytuje dlouho trvající oporu a pohodlí. Židle je vyrobena z prodyšné síťoviny. Š72×V116-126×H77 cm
Vlastnosti
- Nastavitelná opěrka hlavy: Pro lepší oporu hlavy a krku
- 1D nastavitelné područky: Nastavitelná výška
- Plynulý naklápěcí mechanismus: Kopíruje pohyb vašeho těla
- Zámek naklápění: Uzamkne polohu židle v různých pozicích
- Nastavitelná výška: Nastavte výšku židle podle vaší výšky a pozice
- Bezpečnostní kolečka: Automaticky se zamykají, když se židle nepoužívá
- Síťovina: Pro lepší proudění vzduchu a prodyšnost
Nastavitelná opěrka hlavy
Opěrku můžete snadno nastavit podle vaší výšky a oblíbené pozice. Správná opěrka hlavy pomáhá sedět v pohodlnější pozici a zmírňuje únavu, obzvlášť během dlouhých hodin strávených u počítače.
1D nastavitelné područky
Výšku područek lze nastavit. Jejich polohu můžete snížit nebo zvýšit, abyste je přizpůsobili své výšce nebo preferované pozici.
Plynulý naklápěcí mechanismus
Díky plynulému naklápěcímu mechanismu se sedadlo a opěradlo mírně nakloní, pokud se zrovna zakláníte. To kopíruje přirozený pohyb vašeho těla a díky tomu se vám bude pohodlně sedět po delší dobu.
Zámek naklápění
Díky zámku plynulého naklápění lze židli uzamknout v různě nakloněných polohách. Zamkněte sedadlo v úhlu, ve kterém se vám bude příjemně sedět, nebo si jej naopak nastavte do vzpřímené polohy, abyste se mohli soustředit.
Nastavitelná výška
Nastavte výšku židle podle vaší výšky nebo oblíbené pozice. S nohama na zemi a rukama srovnanýma s deskou stolu se vám bude pohodlně sedět po delší dobu.
Bezpečnostní kolečka
Kolečka jsou vybavená brzdným mechanismem citlivým na tlak. Z bezpečnostních důvodů se kolečka automaticky zamknou, pokud židli právě nepoužíváte. Jakmile se posadíte nebo židli stlačíte, kolečka se odemknou.
Síťovina
Síťovina na sedadle zlepšuje proud vzduchu a prodyšnost. Díky tomu se vám bude sedět příjemně a v chladu i po delší dobu.
Specifikace
| Typ | Konferenční židle |
|---|---|
| Materiál | PP (polypropylen), PU (polyurethan), Polyamid, Polyesterový výplet, Polyuretanová pěna, Čalounění |
| Materiál | Sedadlo: Polyesterový výplet, Opěradlo: Polyesterový výplet, Područky: PP (polypropylen), Polyamid, Nohy: Polyamid |
| Konstrukce | PP (polypropylen), Polyamid |
| Sedadlo | Látka: Polyesterový výplet |
| Hvězdicová základna | Polyamid |
| Kolečka | PU (polyurethan) |
| Opěradlo zad | Látka: Polyesterový výplet |
| Opěrka hlavy | Látka: PU (polyurethan), Materiál pěny: Polyuretanová pěna |
| Podložka na područku | PU (polyurethan) |
| Rám sedadla | PP (polypropylen), Polyamid |
| Barva | černá |
| Funkce | 1D nastavitelné područky (nahoru/dolů), Polohovací opěrka hlavy, Nastavitelné napětí naklánění, Plynový píst, Bederní opěrka, Nylonový základ, Polohovací opěrka, Kolečka využívají brzdový mechanismus citlivý na tlak. Z bezpečnostních důvodů se proto kolečka automaticky zamknou, když se židle nepoužívá. Jakmile si sednete nebo na židli zatlačíte, kolečka se odemknou. |
| Vybavení | Přizpůsobení výšky |
| Rozměry po složení | Šířka: 72 cm, Výška: 116-126 cm, Hloubka: 77 cm |
| Výška sedadla | 46-56 |
| Hloubka sedadla | 50 |
| Výška područky | 63 |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 66 cm, Délka: 46 cm, Výška: 76 cm |
| Hmotnost | 22 kg |
| Testované do | 110 kg |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hodnocení
Kancelářská židle VARPELEV
Pohodlná židle, poměr cena-výkon, za nás spokojenost.
Jméno: Věra Vernerová
hodnocení kanc. židle Varpelev
výborný poměr výkon x cena; perfektní dílenské zpracování; skvělá ergonomie posedu = pohodlí i při 8 hod. sezení; a příjemné materiály -> rozhodně doporučuji!
Jméno: Mirek
Ergonomická židle, za skvělé peníze.. :)
Mohu doporučit, pokud hledáte relativně kvalitní židli, za dobrou cenu, dobře se na ní sedí + opěrka je skvělá a nastavitelná. :)
Jméno: Ondřej Podlaha
Jedna od najiboljih stolica koju sam koristio
Za mene je ovo najudobnija stolica, ali sam morao da skinem naslon za glavu jer se ne podešava dovoljno. Ali to je stvar ukusa, nekome će odgovarati. Preporučujem da je prvo probate u prodavnici
Jméno: Evg
Jedna od najiboljih stolica koju sam koristio
Za mene je ovo najudobnija stolica, ali sam morao da skinem naslon za glavu jer se ne podešava dovoljno. Ali to je stvar ukusa, nekome će odgovarati. Preporučujem da je prvo probate u prodavnici
Jméno: Evg
Los kvalitet
Nakon par meseci stolica se iskrivila, pocela se klimati na vrhu cilindra, stolica je precenjena prilicno je neudobna
Jméno: Chair user
fin stol
dejlig hurtigt levering,bedre kan det ikke være,
Jméno: rene
VARPELEV stolica
Stolicu koristim 30tak dana. Utisak je više nego pozitivan i nadam se da će tako i ostati. Podešavanje visine stolice, visine naslona za ruke i nagiba naslona za leđa omogućava lako prilagođavanje individualnim potrebama. Mrežasti materijal je komforan. Konstrukcija je kvalitetna. Odnos cena/kvalitet - Best Buy!
Jméno: Milivoje Popović
Nikad udobnija stolica !
Sjajna ergonomska stolica ! Sve preporuke !
Jméno: Zeljko
Topstoel voor voordelige prijs
Hele fijne bureaustoel, ook voor mensen die snel lage rugpijn hebben. Ik heb er veel baat bij!
Jméno: Hans
Doprava
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.


