Ukliďte všechny své boty

Párů bot není nikdy dost, že? Problém ale nastává, když je není kam uskladnit. Nebojte se - jdeme vám s pomocí naproti. Vyberte si přesně takový botník, který si přejete, ať už se jedná o skříňku nebo otevřené poličky. Nějaké naše botníky můžete postavit na sebe, nějaké je dobré přivrtat ke stěně, nějaké obsahují i skříňky či poličky na další nezbytnosti, jako jsou třeba šály a čepice.

Nezapomeňte botník zkombinovat s nábytkem do chodby.

Různé druhy botníků

Klasický botník
Botník má výhodu, že police jsou uzpůsobeny pro uložení bot, takže se boty nemačkají a neztrácejí tvar. Navíc jsou uložené pěkně přehledně a vy ta snadno najdete přesně ten pár, který hledáte. Navíc můžete uvolnit místo na podlaze pomocí botníku, který pověsíte na stěnu. Botníky také většinou nejsou příliš hluboké, takže zaberou méně místa a snadno se dají umístit i do úzké chodby.

Policový systém na boty
Botník v podobě regálu je často menšího rozměru a interiéru tak nedominuje a snáze se pro něj hledá místo. Další výhodou je, že jsou boty velmi snadno dostupné. To oceníte, když se rychle potřebujete obout, abyste skočili pro poštu do poštovní schránky, vyzvedáváte jídlo od kurýra nebo jdete vynést odpadky. Police na boty můžete umístit téměř kdekoli v domácnosti - vejdou se i do šatní skříně.