Regály a knihovny, které dodají více úložného prostoru

Udělejte si doma pořádek a najděte každé věci své místo. Pomůžou stylové regály a knihovny, které skvěle doplní prostor. Hodí se do obývacího pokoje, kanceláře, ale také do ložnice či chodby.

Vybírejte z dřevěných, bambusových a kovových modelů. U nás najdete všechny různé velikosti, od nízkých až po vysoké knihovny. Nabízíme také dělicí stěny, které slouží k rozdělení místnosti na více funkčních zón.

Ukliďte maličkosti do knihovny

Do regálů a knihoven si můžete pořídit košíky, které pomůžou schovat drobnosti, hračky, nabíječky a další maličkosti. Nebo si rovnou pořiďte knihovnu se zásuvkami či dvířky.

Mnoho našich modelů máme v různých variacích, například regály TRAPPEDAL, VANDBORG či HORSENS. Můžete tak hravě kombinovat a vytvořit jednolitý a přitom velice zajímavý prostor. Některé z našich polic lze stohovat, takže si snadno vytvoříte vlastní policový systém. Můžou ale také stát na podlaze nebo je pověste na zeď.

Knihovny pro úložný prostor a osobní nádech

Ať už bydlíte v malém bytě nebo ve velké vile, nikdy nemůžete mít příliš úložného prostoru. Knihovny a regály jsou ideálním řešením, protože dokážou vyřešit problém s prostorem a zároveň poskytují příležitost propůjčit místnosti příjemnou atmosféru, protože do nich můžete vystavit své oblíbené dekorace a vzpomínky. Jsou také samozřejmě skvělým místem pro vaše knihy. Pokud nechcete, aby byly vaše věci vidět, můžete zvolit knihovnu se skříňkami a šuplíky.