Uvítejte své hosty stylovým nábytkem do chodby

Předsíň je první věc, kterou uvidíte, když přijdete domů po dlouhém dni, a je to rovněž místo, kde vítáte hosty ve vašem domě. Proto mnozí z nás hledají nábytek, který pomůže vytvořit uklizenou a zároveň atraktivní předsíň.

V JYSKu nabízíme širokou škálu nábytku do chodby, který vám pomůže uchovat si doma pořádek. Nábytek, který v JYSKu najdete, zahrnuje:

  Nábytek do chodby - Lavice do chodby

  Nábytek do chodby - Věšáky

  Věšák VANDSTED bílá/bambus
  850 Kč/ks
  1099 Kč /ks
  Sleva 23%
  plus
  Pouze na prodejně
  Věšák CIRKELHUSE černá
  1299 Kč/ks
  basic
  Pouze online
  Věšák SEJS dub
  1499 Kč/ks
  gold
  Pouze online

  Uklizená chodba

  Přijít domů a nemít si kam stoupnout, protože se na zemi povaluje jeden pár bot vedle druhého, není asi vaše vysněné přivítání. Není nic horšího než mít chuť se otočit na podpatku a rovnou raději odkráčet. Ulehčete úklid sobě a celé rodině. Pokud má vše své místo, je to už jen otázka vybudování si dobrého zvyku. Odložit si boty a šálu do skříňky nebo do poličky zabere pár sekund. Investujte svůj čas do chodby a po příchodu domů vás přivítá krásný prostor namísto kopy práce.

  Pokud máte velkou předsíň, můžete si dovolit do ní postavit i třeba regály. Do polic ukládejte košíky na čepice a rukavice, několik rostlin, pár dekorací a misku na klíče. Přivítejte doma hosty (i sebe) stylově.