Příslušenství pro vaši skříň

Chcete získat maximum z prostor ve vaší šatní skříni? V JYSKu nabízíme širokou škálu příslušenství, které vám pomůže optimalizovat každý centimetr místa a chytře využít veškeré úložné prostory, které máte k dispozici. Díky poličkám snadno uspořádáte boty, oblečení i doplňky a dokonalý přehled o obsahu skříně získáte díky kovovému zásuvkovému dílu. Pro uložení sezónních věcí nebo předmětů, které nepotřebujete denně, můžete pořídit plastové úložné boxy a nástavce na skříň, které umožňují využít prostor nad skříní a přidat tak k běžným úložným kapacitám místo navíc. 

Pokud chcete svému domovu dodat sjednocený a elegantní vzhled, projděte si naše série úložného i jiného nábytku - komody, skříně, příborníky, ale i noční stolky nebo postelové rámy z oblíbené série MARKSKEL, skříně a komody v jednoduchém provedení série JENSLEV nebo produkty z minimalistické a cenově dostupné série TAPDRUP

10 výrobky/výrobků
  10 výrobky/výrobků

  Doplňky pro šatní skříně 

  V JYSKu nabízíme spoustu praktických doplňků do šatních skříní, které pomůžou ve vaší skříni optimalizovat úložné prostory a využít každý centimetr místa na maximum. Najdete u nás: 

  • police 
  • zásuvky do skříně 
  • organizéry 
  • nástavce 

  K většině našich skříní si můžete v případě rozbití starých polic dokoupit náhradní police v různých velikostech a provedeních. V JYSKu máme šatní skříně v nejrůznějších rozměrech a provedeních. Najdete u nás i drobnější nábytek, jako jsou komody, police a regály, nebo třeba úložné boxy a košíky pro snadný úklid všech drobností a nezbytností. 

  Nástavec na skříň

  Využijte každý centimetr vertikálního prostoru, který máte k dispozici. Prostor šatní skříně můžete rozšířit nástavcem, který lze nainstalovat na horní část skříně, která zůstává často nevyužitá. Jedná se o chytrý způsob, jak maximalizovat úložné prostory ve vaší domácnosti, aniž byste museli pořizovat další komody a dlouze přemítat, jestli na ně vůbec máte místo. Tipy, jak vytěžit z úložných prostor co nejvíce, najdete v našich článcích, například Jak si zařídit garsonku nebo 5 jednoduchých tipů, jak udržet pořádek