Stojany na oblečení pro extra úložné místo

Nedostatek místa v šatní skříni vyřešíte snadno pomocí stojanu na oblečení, nehledě na to, že se jedná o pěkný kousek nábytku, který se bude skvěle vyjímat jak v chodbě, tak i v ložnici. Doporučujeme použít věšák k uskladnění kousků, které nosíte často. Snadno je tak ráno oblečete a večer zase pověsíte.

V JYSKu věříme, že stojany na oblečení musí být kvalitní a stabilní, aby pevně stály a unesly více kousků oblečení. Nezapomeňte si také pořídit ramínka.

Kvalitní konstrukce a materiál stojanu na oblečení

Nebojte se do věšáku na oblečení zainvestovat. V nabídce máme modely, které jsou z kvalitních a robustních materiálů, které unesou značnou váhu oblečení. Zamyslete se také nad tím, jestli potřebujete stojan s kolečky či ne. Někdy věšák nemůže stát stále na stejném místě a proto kolečka určitě oceníte.

Praktický věšák na oblečení

Zvažte, zda potřebujete stojan s kolečky nebo bez nich, někdy stojí za to mít takový, který snadno přemístíte. Většina našich věšáků na oblečení má ve spodní části také polici pro další úložný prostor. Můžete tam uložit složené oblečení, boty, kabelky nebo pěkné košíky či krabice, do kterých skvěle uklidíte například ponožky a spodní prádlo. U některých modelů se závěsná tyč rozšiřuje do stran a je ideální pro zavěšení kabelek a klobouků.