HJARUPVěšák HJARUP béžová
Doporučené výrobky
Ocel. Š120×V165×H50 cm
| Materiál | Ocel |
|---|---|
| Konstrukce | Ocel |
| Barva | béžová |
| Rozměry po složení | Šířka: 120 cm, Výška: 165 cm, Hloubka: 50 cm |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 53 cm, Délka: 124 cm, Výška: 5 cm |
| Hmotnost | 5 kg |
| Maximální zátěž | 24 kg |
| Instrukce | Skvrny lze čistit vodou |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Funçāo_Qualidade/Preço
Excelente funcionalidade e estética.
Jméno: Maria do Rosário Vida Alface
Monenlaiseen käyttöön
Isokokoinen, ajankohtainen muotoilultaan. Nopea kasata. Voi käyttää myös kyljellään (huopatossu alle). Tekstiilien tuuletukseen, vaatteiden säilytykseen, tai vaikka koristevalojen tai kasvien ripustukseen osana sisustusta.
Jméno: Aada
Toppen
Precis som beskriven, toppen. Enkel att montera.
Jméno: Tilda
Sooooo schön
Sehr filigran und sieht richtig trendy aus. Benutze ich um Sachen für Vinted zu fotografieren:)
Jméno: Babsi
defekte Kleiderstange
Leider habe ich eine defekte Kleiderstange erwischt… :‘( Die zweite war super! :-)
Jméno: Dimitra
Stalak za odjeću
Super stalak, zadovoljan sam, čvrst i lijepa boja.
Jméno: Stalak
Toppen
Rekommenderar! Jätte fin i verkligheten och får plats med mycket kläder. Tveka inte att köpa den
Jméno: Sara
Υπέροχο
Παρά πολύ ωραία κατασκευή, εύκολη στην συναρμολόγηση και χωράει πολλά ρούχα.
Jméno: Γιωτα
Elbise askılığı HJARUP
Ürün hem hafif olması, hem dayanıklı olması, hem de görünüşünün şık olması nedeni ile ihtiyacımı karşılamıştır. Dar alanlara bile rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırılabilir.
Jméno: Zehar
Незамінна річ в квартиру.
Чудова підлогова вішалка. Міцна, проста в збірці. Якісна річ за достатньо невеликі кошти.
Jméno: Олена
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.

