Výherci soutěží

Vánoční soutěž - kolo

Prosinec 2020

Hlavní výhra: dárková karta JYSK v hodnotě 10 000 Kč
Výherce: Lucie Veverková

Denní výhra: dárková karta JYSK v hodnotě 250 Kč
Výherci:

Zuzana Běželová
Daniela Železná
Tereza Rubášová
Kateřina Žurková
Věra Müllerová

Vendulka Závorová
Eva
Martin Švarc
Anna Bláhová
Zuzana Krupárová

Eva Ilenčíková
Monika Petrlíková
Adéla Fillová
Monika Strýčková  
Michaela Kodetová

Michaela Burešová
Klára Havránková
Daniela Železná
Margita Mezeiová
Romana Charvátová

Veronika Gyepešová
Kateřina Jelínková    
Christopher Gooding
Monika Svačinová
Barbora Jurková

Milan Šrom
Iva Bouzková
Zdenka Hynková
Alena Šůstková
Pavlina Hančová

Zuzana Pospíšilová    
Renata Bočková
Eliška Schejbalová
Markéta Borkovcová
Pavla Kondysová

Markéta Herberová
Petra Jeřábková
Jana Vojtěchová
Kateřina Materna
Klára Veselková

Monika Kuklová
Alice Kochmanova
Dagmar Brodska
Dominik Hoch
Zuzana Gregůrková

Roman Špatenka
Pavlína Štruncová
Lenka Kubíčková
Zdeňka Bednářová
Klára Spazierová

Martina Oralová
Dagmar Wiesnerová
Romana    
Veronika Denková
Jindřiška Burešová

Olga Štefančová
Renáta Brixi
Lucie Bouzková
Radka Reagan
Veronika Kuklincová

Jana Starkova
Irena Dluhošová
Iveta Kaliničenko
Marie Poláková
Alena Dobrovská

Martina
Tereza Šípová
Ivana Cempírková
Dana Navrátilová    
jaroslava Vackova

Lucie Černá
Ivana Štiaková    
Michaela Sobolová
Simona Heřmanová
Svatava Kabuďová

Romana Šašková
Michal Sikorský
Michaela Palmonová
Lucie Zangeová
Vlasta Jirušková

Lenka Rezková
Renáta Sakmarová
Kateřina Frimlová
Lenka Táborská
Iveta Bočáková

Barbora Votavová
Nikola Valentová
Romana Vavrečková
Eva Urbánková
Barbora Dlouha

Karin Pavlů
Ivana Koutková
Blanka Skalníková
Martina Šalachová
Eva Králová

Nikola Vítková
Alma Štufi
Markéta Paterová
Marcela Vavrlová
Lukáš Nedvěd

Olga Pokorná
Ondřej Němec
Anastasija Vasiljeva
Marie Školová
Adéla Zadražilová

Zuzana Leblová
Jan Martinek
Alina Tsvietkova
Šárka Damborská
Andrea Lyskova

Pavlína Hudcová
Lenka Horakova
Tereza Nožková
Lenka Drvotova
Emilia Lipovska

Monika Gregorová
Petra Voborníková
Věra Nemejtová
Jana Vychytilová
Naděžda Fráňová

_________________

Plzeň - Borská Pole - otevření

Listopad 2020

Výhra: 10x poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v prodejně JYSK Plzeň - Borská Pole v den otevření (3. 12. 2020).

Anet Kůgelová
Mája Blažků
Marcy Vargová
Alice Kochmanová
Radka Moulíková
Lucka Frelichová
Alena Šestáková
Miroslava Michálková
Katka Jelínková
Jana Treterová

_________________

Havlíčkův Brod - otevření

Listopad 2020

Výhra: 10x poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v prodejně JYSK Havlíčkův Brod v den otevření (3. 12. 2020).
Výherci:

Petr Doležal
Pavla Smejkalová
Jana Topičová
Kateřina Pavlíčková
Miroslava Plachtová
Šárka Karlová
Hana Holasová Klofáčová
Eva Zavadilová
Petra Kutl
Filip Kalenda
_________________

Klatovy - znovuotevření

Říjen 2020

Výhra: 10x poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v prodejně JYSK Klatovy v den znovuotevření (22. 10. 2020)
Výherci:

Hela Hofmanová
Petra Blaženka Janečková
Hanka Hošťálková
Martina Kortánová
Katka Fialová
Lucie Rendlová
Petra Doicsarová
Magdalena Vodvárková
Jana Mrázová
Lucie Bulková

_________________

Festivalová soutěž

Srpen/Září 2020

Hlavní výhra: dárková karta JYSK v hodnotě 10 000 Kč
Výherce: Jana Machová

Denní výhra: dárková karta JYSK v hodnotě 250 Kč
Výherci:

Monika Zusková
Hana Rechtorovičová
Andrea
Roman Špatenka
Hana Keňová

Ivana Burianová
Jana Hurtová
Vladimír Ščudla
Ivana Prochocká
Nikola Hrdonková

Martina Šromová
Jana
Lucie
Jaroslava
Nela Ornová

Ehrenbergerová Veronika
Iveta
Nikola
Marketa Stejskalova
Luboš Eis

Michaela Suchá
Gabriela Karbanová
Eliška Jeníčková
Jitka Dvorakova
Milan Jedlička

Tomáš Hrbek
Zdenka
Katerina Svobodova
Adéla
Lucie Valoušková

Lukáš
Michaela Janáčková
Lucie Tesková
Lenka Hlinková
Veronika Marková

Honza
Kalasová
olga pokorná
Monika Keita
Jana

Milena
Dagmar Vernerová
Gabriela Vondrovicová
Petra
Radka Bumbová

Marta Osmančíková
Daniela Nováková
Anna
Adam Just
Veronika Čížková

Jana Baletková
Simona Kothánková
Kubát Petr
Lenka pickova
Kateřina

Jana Černá
Mgr.Kateřina Brandejsová
Denisa Drdová
Alena Jamnická
Lucie

Hana Bártová
Michaela
Michaela Brodová
Žaneta Šebrlová
Markéta Straková

Lenka Šimková
vendi
Elizabeth
Martina Zelenková
Simona

Renata Kunčarová
Elena
Lucia Goldbach
Zuzana Sabolíková
Lucia Šutová

Slavomír Vít
Danuše Dadoková
Petr Havel
Lubertová
Markéta

Jiří Bříza
Ivona
Dan Smetana
Zuzana
Zdenka lunakova

Petra
Olga Čejková
Renata Pachtová
Petra Šedlbauerová
Monika Olahová

Romana Thiemlova
radim zatrapa
Zdeněk Padělek
Simona Stefanidu
Iva

Jindřich Kollár
Kratochvílová Eliška
Sůva Jaroslav
Hankovská
Vendula Štípková

Jana
Claudia
Marijan
Yulia
Jaroslava Adamová

Helena Brožková
Michaela Kruželová
Jana Dufková
Pavlína Musilová
Eva Šedá

Martina Dvořáková
Marie Zemanová
Martina
Alžběta Vávrová
Kateřina Kocourková

Sakolciová Iveta
Martina Hamšíková
Radek Duba
Daniela
Eliška Beranová

Naděžda Jiráčková
Dolfi Sedlmayer
Michala Zajícová
Robert
Blanka Országová

Sandra
Jitka
Zuzana
Gabriela Kozubová
Tomáš Vašut

Pavlína Čejková
Petr Suda
Petr Štěpán
Jana
Jiri Stipek

Marcela
romana
Marie
Dita Palascakova
Michaela Šarounová

_________________

Praha Vestec - VIP otevření

Září 2020

Výhra: 10x poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v prodejně JYSK Praha - Vestec v den VIP otevření (23. 9. 2020).
Výherci:

Hana Hofová Hlasová
Blanka Pekárková
Petra Bednářová
Klára Lenka Chottová
Alexandra Bernard
Anna Sunny Beneš
Petra Charvátová
Iveta Vašková
Tereza Dufalová
Kamila Švarcová
_________________

Karlovy Vary - znovuotevření

Srpen 2020

Výhra: 10x poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v prodejně JYSK Karlovy Vary v den znovuotevření (20. 8. 2020)
Výherci:

Kateřina Řeháková
Věra Viera
Karolína Bartoň
Petra Ptáčková
Gábi Herzánová
Barbora Zajcová
Lenka Vojtěchová
Kamila Rosenkranzová
Šárka Frčková Michalská
Eva Křížová

_________________

Ostrava Géčko - VIP otevření

Červenec 2020

Výhra: 10x poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v prodejně JYSK Ostrava - Géčko v den VIP otevření (8. 7. 2020).
Výherci:

Jitka Brožová
Vrabcová Marcela
Martin David
Alena Hájková
Simona Mácová
Daniela Slípková
Barbora Lichá Knapiková
Erika Špetová
Nina Novak
Zuzka Dobešová
_________________

Vysoké Mýto - VIP otevření

Červen 2020

Výhra: 10x poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v prodejně JYSK Vysoké Mýto v den VIP otevření (24. 6. 2020).
Výherci:

Veronika Měkotová
Pavla Bartáková
Deniska Votroubková
Marie Nováková
Ludmila Míková
Iveta Šťastníková
Moni Vod Borskejch
Jarča Ptáčková
Petra Nováčková
Fanda Krčil
_________________

České Budějovice - otevření 2. prodejny

Červen 2020

Výhra: 10x poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v prodejně JYSK České Budějovice (Okružní) v den otevření (15. 6. 2020)
Výherci:

Kamča Candrová
Nam Lun
Zuzana Vítková
Simona Blahova
Karolína Ranglová
Julie Jahelková
Zbyněk Škoch Paleček
Monika Šimková
Hanča Bobková
Eva Burgerová
_________________

Litvínov - 1. narozeniny

Únor 2020

Výhra: 10x poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v prodejně JYSK Litvínov v den 1. narozenin (12. 3. 2020)
Výherci:

Šárka Ungrová
Péťa Reifová
Jan Vycpálek
Marcela Veselá
Nikoll Pittbulkova
Lucka Švajková
Petra Pudilová
Radka Smetanová
Dani Knoblochová
Nikola Břicháčková

_________________

Prostějov - znovuotevření

Únor 2020

Výhra: 10x poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup v prodejně JYSK Prostějov v den znovuotevření (5. 3. 2020)
Výherci:

Ivana Mošťková
Martina Trusíková
Jana Fládrová
Gábi Štefková
Lenka Vláčelová
Petr Drozd
Radek Sláva
Nikola Šubíková
Vladka Bujnová
Ester Kýrová

_________________

Adventní stírací kalendář

Prosinec 2019

Hlavní výhra: dárková karta JYSK v hodnotě 10 000 Kč
Výherce: Gabriela Flekalová, Chvaletice

Cena za brzké přihlášení: dárková karta JYSK v hodnotě 2 500 Kč
Výherce: Jana Kučerová

Denní výhra: dárková karta JYSK v hodnotě 250 Kč
Výherci:

Anna Kmínková, Dolní Kounice
Lucie Oncirková, Březová
Dagmar Šrámková, Prostějov
Kateřina Tvrzníková, Hrádek nad Nisou
Andrea Rázlová, Ústí nad Labem

Petra Šedlbauerová, Most
Jan ŠURc, st. Pardubice
Hana Svrčinová, Orlová
Renata Doležalová, Meclov
Soňa Olléová, Horní Heřmanice

Jana Krobová, Trhový Štěpánov
Jitka Masnerova, Toužim
Eva Pavlíková, Březová
Kristýna Juříková, Slušovice
Tomáš Gebert, Trmice

Nikola Neubauerová, Moravská Třebová
Eva Vávrová, Opava
Nela Ornová, Chotýšany
Pavla Schwemleinova, Brno
Veronika Ulická, Plzeň

Magdalena Bimková, Tábor
Martina Nováková, Třebíč
Adéla Pravdová, Vrbno pod Pradědem 
Michaela Strouhalová, Oldřišov

Marie Pekárková, Tišnov
Alena Malinová, Pitín
Lucie Černoušková, Česká Lípa
Nikol Poláková, Ostrov
Michaela Hynková, Strakonice

Šárka Vinšová, Teplice
Jana Šindelářová, Žatec
Petra Šimčíková, Slavičín
Hana Šmůlová, Nýřany
Michaela Havlásková, Ostrava

Iveta Vrbková, Rožnov pod Radhostem
Stanislava Bulejová, Kadaň
Daniela Šináglová, Polná
Josef Janda, Hradec Králové
Mária Böttcherová, Praha

Irena Hejčová, Brno
Monika Charvátová, Velké Meziříčí
Barbora Hrádková, Bechyně
Zdenka Konečná, Šlapanice
Michal Zázrivec, Orlová

Aneta Černohorska, Znojmo
Michaela Krejčí, Brno
Jana Müllerová, Žatec
Eliška Poláchová, Zábřeh
Erika Hlaváčková, Praha

Petra Smekalová, Bruntál
Ludmila Růžičková, Praha
Helena Bohuslavová, Dobříš
Adéla Poláčková, Janov nad Nisou
Tomáš Podlešák, Plzeň

Lucia Januvova, Kutna Hora
Romana Kolářová, Otrokovice
Žaneta Dosoudilová, Praha
Jana Tancosová, Chuchelná
Hana Homolková, Klatovy

Renatan Jiráková, Třešť
Viktoriia Ovcharenko, Plzeň
Vendula Jirousková, Praha
Barbora Karásková, Dvorce
Jana Pavlíčková, Třebechovice

Alena Červenková, Morkovice-Slížany
Jitka Vášková, Nová Ves
Lenka Vrátilová, Rybitvi 
Pavlína Berková, Teplice
Judita Osmančíková, Bolatice

Dagmar Ježová, Orlová
Ludmila Cvejnová, Opočno
Oxana Gotalskaya, Liberec
Lucie Paulínová    Praha

Zdena Horaková, Znojmo
Radka Šturcová, Polná
Gerd Candra, Staré Město u Uherského Hradiště
Iva Kubíková, Znojmo
Kateřina Tanglová, Nymburk

Lucie Kuklová, Jílové u Prahy
Dorota Koukalová, Brno
Šárka Fischerová, Proboštov
Halina Valášková, Třebíč
Gabriela Vasiliadis Tóth, Stará Ves nad Ondřejnicí

Lenka Bauerová, Stechovice
Pavel Mach, Šlapanov
Šárka Šolínová, Rokytno
Sylva Marešová, Třebotov
Monika Jungmannová, Neveklov

Věra Balounová, Makotřasy
Kristýna Kozlovská, Hajnice
Roman Pyszny, Orlová
Libor Švestka, Zábřeh na Moravě
Veronika Michálková, Kladno

Václav Melecký, Kobeřice
Jaroslava Struhařová, Slavičín
Monika Valčuhová, Ostrožská Lhota
Ráchel Lokvencová, Praha
Jiřina Peukertová, Kolín

Magdalena Kárná, Brno
Zdeňka Vitásková, Bolatice
Terezie Kvasničková, Opava
David Knespl, Praha
Nikol Skryjová, Služovice

Andrea Dalajková, Fryšták 
Věra Krčmáriková, Kunčice pod Ondřejníkem
Martina Jančarová, Bílovice u Uher.Hradiště
Jana Karpíšková, Plzeň
Marie Vlčková, Kvasice

Kateřina Soustružníková, Kunice 
René Vozňák, Ostrava
Martina Čechová, Blížkovice
Monika Brázdová, Polkovice
Monika Jonášová, Litomyšl

Jaroslav Čálek, Velká Bíteš
Monika Mládková, Rakovník
Lenka Navrátilová, Korouhev
Martin Hajna, Trutnov
Vladka Roubalova, Kojetin
 

_________________