REDDIKZávěsný květináč REDDIK Š18xD30xV18 různé
Doporučené výrobky
Zahradní květináč z umělého ratanu a oceli navržený pro zavěšení na stěnu. Tento závěsný květináč je ideální pro převislé rostliny a místa s omezeným prostorem, jako jsou balkony nebo rohy teras. Lze snadno vytvořit drenážní otvor, aby mohla odtékat přebytečná voda. K dispozici v různých barevných variantách. Š18×D30×V18 cm
Specifikace
| Materiál | Umělý ratan (polyetylen), Ocel |
|---|---|
| Rozměry po složení | Šířka: 18 cm, Délka: 30 cm, Výška: 18 cm |
| Vnitřní rozměr | Šířka: 16 cm, Délka: 27 cm, Výška: 14 cm |
| Barva | různé barvy |
| Hmotnost | 0,4 kg |
| Vybavení | Vhodné na balkon |
| Drenážní otvor | Drenážní otvor lze snadno vytvořit |
| Použití | do exteriéru |
| mrazuvzdorný | Ano |
| Ošetření | Práškový lak |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Hodnocení
It’s ok
Πολύ όμορφα..τα στερεώσαμε με ούπα στο τοίχο κ είναι πολύ σταθερά.. δεν θα πρότεινα με σχοινάκι γιατί το βάρος θα πέφτει μπροστά ότι κ να κάνετε.. 3 αστέρια γιατί δεν ανταποκρίνεται το μέγεθος που βλέπουμε στις φωτό με τη πραγματικότητα.
Jméno: Αngi
Super
Хубави са!
Jméno: Mad
Mega
Finde die Pflanzkörbe super! Sie kippen nicht nach vorne! Man muss nur ein Seil relativ eng befestigen, dann sitzen sie perfekt an der Wand. Der Preis ist unschlagbar. Wirklich toll!
Jméno: Yvonne
Sehen mega aus
Ich habe die Körbe mit Draht am Gittersichtschutzzaun aufgehängt. Sie kippen nicht und sehen einfach toll aus.
Jméno: Angela
Кошик
Купила 2 шт , то вони не герметичні! Вода з них просочується і виливається, лишає по собі сірий бруд землі коли висихає. Вони тільки новими гарно виглядають. А повисіли кілька місяців і стали виглядати ніби їм по 50 років.(
Jméno: Olya
Kippt leider nach vorne
Die Pflanzkübel sind sehr schön und qualitativ hochwertig. Leider kippen diese, wenn sie an der Wand hängen nach vorne, wenn sie befüllt sind. Habe leider noch keine Lösung gefunden, um dem entgegenzuwirken.
Jméno: Matthias
Doprava
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.


