Lucerny na svíčky i na baterie

Oživte svůj venkovní prostor pomocí rozmanitých zahradních svíditel, jako jsou lucerny a lampy. Venkovní lucerničky z JYSKu dokáží vytvořit pohádkovou atmosféru na balkóně, terase nebo v zahradě. Vybrat si můžete z bohaté palety materiálů, od elegantního skla a kovu po přírodní prvky jako proutí, bambus, dřevo nebo plast. Kromě luceren nabízíme také venkovní světelné řetězy, lampy na baterie a solární lampy. Různé druhy osvětlení spolu můžete různě kombinovat a vytvořit si tak perfektní místi pro relaxaci. Prohlédnout si můžete také naší nabídku luceren do vhodných do interiéru. Hledáte-li inspiraci, jak si svůj venkovní prostor zařídit, podívejte se na články plné inspirace na našem blogu. Najdete tam i článek plný nápadů na zahradní osvětlení. 

Lucerny rozjasní letní noci

Pro mnoho lidí je zahrada nebo balkón jen další místností u nich doma – místností, která je situována venku. Během jara a léta trávíme venku hodně času a proto si rádi vytváříme lákavý a příjemný venkovní prostor.

Jednoduchým způsobem, jak vytvořit pohodu, je hrát si s různými prvky osvětlení. Zamyslete se, jak síla světla ovlivňuje náladu a atmosféru ve vašem obývacím pokoji. To samé platí i pro zahradu.

Venkovní solární světla, zahradní lucerny, venkovní světelné řetězy a lampy na baterie jsou některé z možností pro výběr dekorativních zahradních světel. Vyberte jeden nebo dva typy, nebo všechny namixujte a vytvořte na své zahradě magickou atmosféru.

Nápady na zahradní osvětlení

Pamatujte, že malá světýlka dokáží rozsvítit každou tmu, jelikož vytvoří silný a působivý efekt. Použijte venkovní světla k vytvoření pěkné nálady či atmosféry. Nebo je použijte k zdůraznění nejatraktivnějších částí vaší zahrady. Tma se tak stane vaším přítelem, protože odpoutá pozornost od aspektů vaší zahrady, které nejsou zas tak pěkné na pohled.

Setřete hranice mezi vnitřním a venkovním prostorem pomocí světel na baterie, které můžete umístit na stůl nebo na zem. V noci tak můžete strávit čas venku déle a vytvořit prostor plný zábavy a smíchu.