Zahradní lucerny a lampy pro vaši terasu

Zahradní lampy a lucerny jsou oblíbeným dekoračním osvětlením, které vykouzlí kouzelnou atmosféru na balkóně, terase či zahradě. Kromě luceren nabízíme také venkovní světelné řetězy, lampy na baterie a solární lampy.

Vybírejte z různých materiálů: sklo, kov, proutí, bambus, dřevo či plast.

Prohlédnout si můžete také nabídku luceren do domu.

4 výrobky/výrobků
  4 výrobky/výrobků

  Lucerny rozjasní letní noci

  Pro mnoho lidí je zahrada nebo balkón jen další místností u nich doma – místností, která je situována venku. Během jara a léta trávíme venku hodně času a proto si rádi vytváříme lákavý a příjemný venkovní prostor.

  Jednoduchým způsobem, jak vytvořit pohodu, je hrát si s různými prvky osvětlení. Zamyslete se, jak síla světla ovlivňuje náladu a atmosféru ve vašem obývacím pokoji. To samé platí i pro zahradu.

  Venkovní solární světla, zahradní lucerny, venkovní světelné řetězy a lampy na baterie jsou některé z možností pro výběr dekorativních zahradních světel. Vyberte jeden nebo dva typy, nebo všechny namixujte a vytvořte na své zahradě magickou atmosféru.

  Nápady na zahradní osvětlení

  Pamatujte, že malá světýlka dokáží rozsvítit každou tmu, jelikož vytvoří silný a působivý efekt. Použijte venkovní světla k vytvoření pěkné nálady či atmosféry. Nebo je použijte k zdůraznění nejatraktivnějších částí vaší zahrady. Tma se tak stane vaším přítelem, protože odpoutá pozornost od aspektů vaší zahrady, které nejsou zas tak pěkné na pohled.

  Setřete hranice mezi vnitřním a venkovním prostorem pomocí světel na baterie, které můžete umístit na stůl nebo na zem. V noci tak můžete strávit čas venku déle a vytvořit prostor plný zábavy a smíchu.