Nafukovací matrace jsou praktickým řešením

Nafukovací matrace jsou neocenitelné v mnoha situacích. Pokud jedete kempovat nebo na hudební festival, nafukovací matrace představuje skvělé řešení. Nafukovací postel může rovněž sloužit jako pohodlná postel pro hosty. Snadno se přesouvá a je možno ji sbalit, aniž by zabírala prostor ve vašem domě.

V JYSKu najdete širokou škálu modelů a stupňů kvality. Máme nafukovací matrace jednolůžkové, queen size a dvojlůžkové a některé modely s vestavěnou elektrickou pumpou. Pokud kupujete nafukovací matraci bez vestavěné pumpy, jsou k dispozici i pumpy samostatné a to v mnoha různých modelech, jako jsou třeba nožní pumpy, ruční pumpy a baterií poháněné elektrické pumpy.

U nás najdete i karimatky, které jsou ideální pro dlouhé cyklistické výlety nebo kempování, jelikož jsou lehké a nezabírají mnoho místa. V nabídce máme tradiční ultra lehké modely a také samonafukovací modely. Pokud letos v létě plánujete aktivní dovolenou nebo jen cvičíte doma v obývacím pokoji, pořiďte si novou cvičební podložku v JYSKu.