Nafukovací matrace pro návštěvy i na cesty

Nafukovací matrace jsou neocenitelné v mnoha situacích. Pokud jedete kempovat nebo na hudební festival, nafukovací matrace představuje skvělé řešení pro pohodlné nocování ve stanu.  Nafukovací matrace může rovněž sloužit jako postel pro návštěvy a hosty. Snadno se přesouvá a je možno ji sbalit, aniž by zabírala prostor ve vašem domě. V JYSKu si můžete vybrat z několika různých druhů nafukovacích matrací od jednolůžek po dvoulůžka. V nabídce najdete také nafukovací polštář, který se perfektně hodí i na cesty, protože nezabere téměř žádné místo ve vašem zavazadle. 

Pokud kupujete nafukovací matraci bez vestavěné pumpy, jsou k dispozici i pumpy samostatné a to v mnoha různých modelech. V JYSKu najdete nožní pumpy, ruční pumpy a baterií poháněné elektrické pumpy.

Nezapomněli jsme ani na karimatky a to v klasickém i samonafukovacím provedení. 
 

20 výrobky/výrobků
    20 výrobky/výrobků

    Široká nabídka nafukovacích matrací

    V JYSKu najdete mnoho různých modelů a v různých výškách, z nichž některé mají dokonce i vestavěný hlavový polštář. Nafukovací matrace jsou vyrobeny z odolného vinylu a vrchní vrstva se skládá z veluru, který poskytuje měkký povrch. Máme jednolůžka, dvojlůžka i něco mezi. Některé modely mají vestavěnou elektrickou pumpu. Pokud si pořídíte nafukovací matraci bez vestavěné pumpy, u nás seženete samostatné pumpy. Nabízíme ruční, nožní i elektrickou pumpu.

    Některé nafukovací matrace jsou dodávány s chytrou opravnou sadou a úložnou taškou.