SIRDALZahradní set SIRDAL 5místný tmavě šedá
| Sedací souprava | Rohová pohovka, 1 stůl |
|---|---|
| Pohovka | |
| Rozměry po složení | Šířka: 246 cm, Výška: 73 cm, Hloubka: 72 cm, Výška sedadla: 46, Oboustranný: Ne |
| Materiál | Konstrukce: Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. |
| Typ | Rohová pohovka |
| Stůl | |
| Rozměry po složení | Šířka: 72, Délka: 72 cm, Výška: 32 cm |
| Materiál | Konstrukce: Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. |
| Výška stolu - od podlahy k nejnižšímu okraji rámu | 25 cm |
| Krytky na nohy | Polypropylen |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 75/75 cm, Délka: 175/243 cm, Výška: 42/41 cm |
| Hmotnost | 34/35 kg |
| Barva | tmavě šedá, přírodní |
| Osoby | 5 |
| Včetně | Luxusní polstr s odolným strukturově tkaným potahem |
| Ošetření | Ošetřené olejem, Práškový lak |
| Vybavení | Olefinová tkanina |
| Polštář | |
| Sedák | Látka: 100% polypropylen (textil), Náplň: Polyuretanová pěna/100% polyester, vlákno, Hustota pěny: 25 kg/m³, Vnitřní vložka: 100% polypropylen, Praní: 30 °C, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Bederní polštář | Látka: 100% polypropylen (textil), Náplň: 100% polyesterové vlákno, Vnitřní vložka: 100% polypropylen, Praní: 30 °C, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Maximální zátěž | 550 kg |
| Testované do | 550 kg |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Ekologický a zdravotní certifikát | FSC® 100% |
| Péče | Ošetřujte olejem na dřevo podle přiložených instrukcí. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Použití | do exteriéru |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Super jakość w normalnej cenie
Wykonanie TOP. Wygoda. Elementy z prawdziwego drewna dodają wrażenia obcowania z produktem wyższej klasy. Podczas montażu nic nie wzbudziło mojego niepokoju. Cena-jakość przemawia zdecydowanie za tym zakupem. Polecam.
Jméno: Jacek
Kényelem, minőség szuper áron
Remek kerti bútor, elegáns megjelenéssel. Kényelmes az ülőfelület, nem csúszkál, mert a vázhoz rögzíthető. A párnák vastagok, nagyon tetszik, hogy rá lehet húzni a háttámlára. Az aluminium váznak köszönhetően könnyen mozgatható. Az összeszerelés gyerekjáték volt. Praktikus, hogy jobbos és balos változatban is használható. A lábak állíthatók. Nagyon alaposan csomagolták be, rövid határidővel szállították. Abszolút elégedett vagyok. Szerencsém volt, mert a kampány időszakban jelentős kedvezménnyel jutottam hozzá. Egyetlen észrevétel: lehetne 1-2 pót csavar, anya, alátét és zárókupak a szereléshez. Minden pontosan ki volt számolva.
Jméno: Székelyhidi Tünde
Garnitura Sirdal
Lijepa, moderna i jako kvalitetno izradjena garnitura.
Jméno: Kristina
Meble ogrodowe
Wypoczynek bardzo ładny oraz wygodny. Polecam
Jméno: Mariola
Ekskluzywne
Fajne lekkie aluminiowe meble i do tego możliwość zamocowania poduszek do oparcia jest dla mnie ogromnym plusem. No i te drewniane elementy, wszysko wyglda na żywo drogo i ekskluzywnie.
Jméno: Jeremi
JUTLANDIA - Skandinávský život pod širým nebem
Udělejte si pohodlnější léto s kvalitními zahradními výrobky JUTLANDIA®, které spojují současný design s funkčností za vynikající cenu.
Ať už zařizujete slunné místo na zahradě, snažíte se přenést pohodlí obývacího pokoje na terasu nebo zakládáte městskou zahrádku na balkoně, správné řešení naleznete u značky JUTLANDIA. Sortiment zahrnuje klasický design i oblíbené sezónní kousky, vše ve skandinávském duchu.
Velká část zahradního nábytku JUTLANDIA je bezúdržbová. Značka nabízí i dřevěný zahradní nábytek s certifikátem FSC®. Certifikace znamená, že dřevo bylo získané ze zodpovědného obhospodařování lesů, které zajišťuje správné podmínky pro přírodu, zvířata a místní obyvatele.
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.


