UDSTRUPZahradní set UDSTRUP 5místný přírodní
Doporučené výrobky
| Sedací souprava | 3místná pohovka, 2 židle, 2 stoly |
|---|---|
| Pohovka | |
| Rozměry po složení | Šířka: 182 cm, Výška: 70 cm, Hloubka: 78 cm, Výška sedadla: 44 |
| Materiál | Konstrukce: Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. |
| Typ | 3místná pohovka |
| Židle | |
| Rozměry po složení | Šířka: 75, Výška: 70 cm, Hloubka: 76 cm, Výška sedadla: 44 |
| Materiál | Konstrukce: Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Umělý ratan je typ lehkého, umělého proutí. Je trvanlivý, odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. |
| Výška područky u křesla | 60 cm |
| Stůl | |
| Rozměry po složení | Výška: 42/36 cm, Průměr: 72/53 cm |
| Materiál | Konstrukce: Hliník je lehký a elegantní materiál, který nereziví. Nevyžaduje téměř žádnou údržbu a stačí ho pouze otírat vlhkým hadříkem. Umělé dřevo je bezúdržbový syntetický materiál s přirozeně vypadající strukturou dřeva. Je vyrobeno z plastu, jako je polystyren, který tvoří odolný materiál odolný proti povětrnostním vlivům. Je chráněno proti UV záření, což zajišťuje barevný povrch. |
| Výška stolu - od podlahy k nejnižšímu okraji rámu | 40/34 cm |
| Krytky na nohy | Polypropylen |
| Rozměry v nesloženém stavu | Šířka: 77/78,5 cm, Délka: 182,5/78,5 cm, Výška: 59/9 cm |
| Hmotnost | 39,8/9,4 kg |
| Barva | přírodní |
| Osoby | 5 |
| Včetně | Luxusní polstr s odolným strukturově tkaným potahem |
| Ošetření | Práškový lak |
| Bez údržby | Ano |
| Polštář | |
| Sedák | Látka: 100 % polyester, Náplň: Polyuretanová pěna/100% polyester, vlákno, Hustota pěny: 23 kg/m³, Vnitřní vložka: 100% polypropylen, Praní: 30 °C, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Bederní polštář | Látka: 100 % polyester, Náplň: 100% polyesterové vlákno, Vnitřní vložka: 100% polypropylen, Praní: 30 °C, Vybělené: Výrobek se nesmí bělit, Sušení v sušičce: Nesušit v sušičce, Žehlení: Nežehlit, Chemické čištění: Výrobek nelze chemicky čistit, Instrukce: Perte vždy s podobnými barvami, Před praním nezapomeňte zapnout zip, Potah lze prát |
| Maximální zátěž | 550 kg |
| Testované do | 550 kg |
| Návod k sestavení | Nesestavené |
| Ekologický a zdravotní certifikát | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Péče | Nevyžaduje údržbu. Čistěte vodou a jemným mýdlem. |
| Úložný prostor | V zimním období skladujte uvnitř |
| Použití | do exteriéru |
| Výrobce | JYSK A/S Sødalsparken 18, DK-8220 Brabrand JYSK.com |
Heel erg blij mee
Gisteren geleverd, makkelijk in elkaar te zetten, alles goed beschreven en niets mist. Inmiddels zit ik heerlijk en ben er echt heel blij mee. Zo'n gezellig en degelijk setje
Jméno: Astrid
UDSTRUP Lounge garnitura UDSTRUP 5 os. natur
Veoma lep i udoban baštanski set.
Jméno: Dragana
Super
Superfornøyd med denne sittegruppa
Jméno: Laila
lounge set
super stevig en makkelijk in elkaar te zetten
Jméno: AndriesBakker
Loungeset
Mega mooi en stevig loungeset
Jméno: Leny
Prachtige loungeset
Ik ben super tevreden over deze prachtige loungeset, hij staat heel mooi op mijn terras. Hele goede kwaliteit voor een scherpe prijs, een aanrader!
Jméno: Barbara Nowak
Lounge set
Geweldig
Jméno: Caroline willems
Hele mooie tuinset
Zit heerlijk, staat heel mooi, prachtig geheel!
Jméno: Erna
Rattan garnitúra hibája
Nagyon kényelmes és könnyű garnitúra. Nagyon szerettük. Sajnos a rattan két- három év utan darabokban szétesett. Nem bírja a napot.
Jméno: Ágnes
Pænt sæt men mangler lidt finish
Lige hentet et sæt, godt pakket ind og generelt fint. Men lakeringen på benene er ikke særlig pæn, grumset og meget ro. Flere af gevindene var ikke ordentlige og det var svært at få møtrikkerne i. Ikke den kvalitet Jysk plejer at levere.
Jméno: L. Nielsen
JUTLANDIA - Skandinávský život pod širým nebem
Udělejte si pohodlnější léto s kvalitními zahradními výrobky JUTLANDIA®, které spojují současný design s funkčností za vynikající cenu.
Ať už zařizujete slunné místo na zahradě, snažíte se přenést pohodlí obývacího pokoje na terasu nebo zakládáte městskou zahrádku na balkoně, správné řešení naleznete u značky JUTLANDIA. Sortiment zahrnuje klasický design i oblíbené sezónní kousky, vše ve skandinávském duchu.
Velká část zahradního nábytku JUTLANDIA je bezúdržbová. Značka nabízí i dřevěný zahradní nábytek s certifikátem FSC®. Certifikace znamená, že dřevo bylo získané ze zodpovědného obhospodařování lesů, které zajišťuje správné podmínky pro přírodu, zvířata a místní obyvatele.
Při nákupu online na JYSK.cz si můžete vybrat z vícero možností doručení zboží:
Klikni a vyzvedni – zdarma
Díky službě Klikni a vyzvedni můžete pohodlně rezervovat zboží na našich stránkách a vyzvednout na jedné z našich prodejen, kterou si sami zvolíte. Při objednávce Klikni a vyzvedni neplatíte dopravné. Za zboží zaplatíte až při vyzvednutí v obchodě. Během 30 minut v rámci otevíracích hodin prodejny po objednání budete informováni o stavu vaší objednávky.
Doručení na kamennou prodejnu
Doručení na prodejnu je podobné službě Klikni a vyzvedni, ale máte možnost objednat si širší škálu výrobků, které nemáme běžně skladem na prodejnách. Objednávku jednoduše vložíte do košíku (tlačítko Koupit online) a dle PSČ si vyberete nejbližší prodejnu. Objednávku lze platit předem kartou nebo převodem. Minimální limit pro vytvoření objednávky s doručením na kamennou prodejnu je 1000 Kč. Doba dodání na vybranou prodejnu je 4 až 11 pracovních dnů.
Berte prosím na vědomí, že nějaké výrobky bohužel není možné doručit tímto druhem dopravy kvůli hmotnosti či problémům s balením výrobku.
Doručení domů - cena dopravy
Při objednávce online si můžete nechat zboží doručit až k vám domů, do práce nebo kamkoli potřebujete. Když vložíte zboží do nákupního košíku v e-shopu, automaticky se vypočítá a zobrazí cena za jeho přepravu – na základě celkové hmotnosti a velikosti. Menší zásilky jsou doručovány přepravní službou DPD, větší přepravní službou RHENUS. Pro více informací se podívejte zde.
Zboží pouze na prodejně
V JYSKu nabízíme široký sortiment online i na prodejnách. Nicméně máme také skupinu výrobků, které jsou dostupné pouze na prodejně, v takovém případě můžete výrobek objednat pomocí služby Klikni a vyzvedni a vyzvednout si ho na prodejně. Na zboží s označením Pouze na prodejně není možné vytvořit online objednávku.
Cena za dopravu
Přečtěte si více o možnostech dopravy a cenách.


