Podzimní trendy v JYSKu

JYSK představuje 3 podzimní trendy

Datum:

Kategorie: Inspirace

Klíčová slova: novinky

V JYSKu pravidelně přidáváme do sortimentu nové výrobky, ale na podzim 2019 nabídneme trochu více než obvykle. Připravené jsou výrobky z kategorie nábytku, textilu a doplňků.

Poutavé barevné kombinace, surový design a spirituální symboly nás uvedou do alternativní a zároveň provokativní podzimní kolekce.

Každý trend je specifickou kombinací výrazů, barev, tvarů a materiálů. Rikke Blæsild, specialistka na sortiment vysvětluje: „Pracujeme na tom, aby byl sortiment kompatibilní a výrobky se daly mezi sebou snadno kombinovat různými způsoby. Zákazník by měl mít možnost vzít polštář s plédem a zkombinovat je s nábytkem či doplňky."

Podívejte se na poslední kolekci Nordic Mood.

Porozhlédněte se a porozmýšlejte, který ze 3 trendů byste upřednostnili: REFLEXION, THE NEXT WAVE nebo MEMPHIS.

REFLEXION - inspirovaný nadpřirozenými prvky

Trend REFLEXION vnáší do domácnosti trochu spirituality. Kresby vycházejí z astrologie a fází měsíce. Inspiraci jsme hledali v celé sluneční soustavě.


Textury jsou inspirované surovými materiály a nerovnými povrchy. Kámen je dekorační prvek, který výrobkům dodává jednoduchý a neporušený vzhled.

Barvy jsou neutrální ve studených a teplých odstínech. Převládají především zemité odstíny, jako je hnědá, terakotová a písková.

 

THE NEXT WAVE - nedotknutá místa a prostor na hygge

Potřeba nového začátku je ústředním tématem trendu THE NEXT WAVE, který zkoumá nová místa nedotčená lidskou rukou.


Soustředili jsme se na provedení a surové prvky. Trend spojuje rustikální struktury s industriálními prvky.

Co se týče barev, oceán nabízí širokou škálu odstínů modré a zelené. Odstíny v hlubinách, těsně pod hladinou nebo ve vodě všechny vytvářejí přirozený vzhled, o který jsme se snažili.

 

MEMPHIS – hravý a nevšední

Samostatný vesmír plný hravosti, trend MEMPHIS přitahuje pozornost nevšedností a pestrobarevným provedením. Rozveseluje a nabádá k tomu bavit se. Je opakem přísných čistých linií, které vidíme v minimalismu. Inspirovali jsme se stylem art deco, avantgardou 30. let a německým stylem Bauhaus.


Hladké povrchny a jemné materiály jsou zdobené geometrickými vzory a netradičním provedením. Tvary, jako jsou kruhy, půlkruhy a obdélníky v různých velikostech, se objevují na stěnách, podlaze i na doplňcích.

Pro trend MEMPHIS je typické používání komplementárních barev. Nevšední paleta barev, barevných kombinací a odstínů vytvořila trend pulzující životem.

Displaying 0 - 0 of 0

 

Který trend vás oslovil nejvíce? Napište nám.